Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Seriál Dva a půl chlapa vymývá mozky, ostře kritizuje představitel Jakea

Angus T. Jones (Jake) zcela otevřeně shodil celý seriál Dva a půl chlapa. Ve videu prosí diváky, aby se na show už nikdy nedívali.

FOTO: Dva a půl chlapa 2

Angus T. Jones ještě jako spokojený teenager. Zdroj: youtube.com

Jeden z hlavních představitelů ze seriálu Dva a půl chlapa, Angus T. Jones (malý Jake), přímo rozcupoval svůj domovský seriál a nabádá diváky, aby se na tu hrůzu už nikdy nedívali. Video se objevilo na videokanálu YouTube, který patří americké křesťanské organizaci Forerunner Christian Church. Jones ve čtrnáctiminutovém klipu hovoří především o své víře k Bohu, ale také říká, že show Dva a půl chlapa je o ničem a pouze vymývá mozky diváků.

Přečtěte si více o konci Charlieho Sheena v seriálu Dva a půl chlapa

Ve videu také přímo prosí diváky, aby přestali seriál sledovat. „Lidé říkají, že jde jen o zábavu, ale televize ovlivňuje náš mozek. Nemůžu být bohabojný člověk a být v show, jako je tahle. Vím, že nemůžu. Vadí mi to, co zjišťuji, co se dočítám v Bibli, a fakt, že vystupuji v tomhle seriálu,“ říká. Jones se proslavil jako dětský herec, v současné době je mu ale již devatenáct let. A za každou epizodu seriálu inkasuje 350 tisíc dolarů.

Angus T. Jones začíná mluvit o seriálu v přibližně v čase 7:30.

video
play-sharp-fill

Sitcom Dva a půl chlapa se vysílá už devět let na televizní stanici CBS a momentálně běží desátá série. Seriál špatná pověst provázela už dříve, kdy z osmé série musel odejít problémista Charlie Sheen, kterého nakonec nahradil Ashton Kutcher.

Podle posledních informací je ale nepravděpodobné, že by Jonese ze seriálu vyhodili, přestože smlouvu, která zakazuje hanobit seriál, nepochybně porušil. Vypadá to spíše, že se už definitivně neobjeví v 11. sérii, v 10. bude ještě v pár dílech.

Dva a půl chlapa (Two and a Half Men)

Komedie
USA, 2003, 201×20 min

Režie: Gary Halvorson, James Widdoes, Gail Mancuso, Jerry Zaks, James Burrows, Andrew D. Weyman, Robert Berlinger, Rob Schiller, Jon Cryer
Hrají: Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch, April Bowlby, Emmanuelle Vaugier, Kelly Stables, Graham Patrick Martin, Jenny McCarthy, Robert Wagner, Ming-Na, Megan Fox, Blythe Danner, Lucy Lawless, Krista Allen, Suzanne Whang

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Seriál Dva a půl chlapa vymývá mozky, ostře kritizuje představitel Jakea