Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Charlie Sheen zemře. V seriálu Dva a půl chlapa ho nahradí Ashton Kutcher

Radek Lang

Radek Lang

29. 6. 2011

!Anketa!Charlie Sheen to má spočítané. Seriál Dva a půl chlapa, v němž účinkoval v osmi sériích jako hlavní postava, se ho definitivně zřekne. A to nejjistějším možným způsobem. Zabitím.

FOTO:Dva a půl chlapa

Charlie Sheen (vlevo) už se ve svém seriálovém domě neobjeví Zdroj: seriál Dva a půl chlapa

Seriálový Charlie Harper je děvkař, ožrala a flákač. Ale také má dost peněz, a žije si na vysoké noze. Charlie Sheen, který tuto seriálovou postavu během osmi sérií ztvárňoval, je v reálu podobný.

[poll id=“83″]

Před časem požadoval za svou roli vyšší honorář (doteď dostával 1,2-1,8 milionů dolarů za jednu epizodu), a narazil. Přidáno nedostal. A tak začal tvůrcům seriálu veřejně nadávat a vyhrožovat. Pohár přetekl, a dostal padáka. Už dříve jsme vás informovali, že ho v deváté sérii nahradí Ashton Kutcher.

Otevřený dopis Charlieho Sheena ze začátku letošního roku

What does this say about Haim Levine [Chuck Lorre] after he tried to use his words to judge and attempt to degrade me. I gracefully ignored this folly for 177 shows … I fire back once and this contaminated little maggot can’t handle my power and can’t handle the truth. I wish him nothing but pain in his silly travels especially if they wind up in my octagon. Clearly I have defeated this earthworm with my words — imagine what I would have done with my fire breathing fists. I urge all my beautiful and loyal fans who embraced this show for almost a decade to walk with me side-by-side as we march up the steps of justice to right this unconscionable wrong.

Remember these are my people … not yours…we will continue on together…

Charlie Sheen

Zvratky nebo sex?

Jak ale scenáristé vysvětlí zmizení Charlieho a jeho náhradu Kutcherem? Úmrtím. Tvůrci seriálu chtějí mít jistotu: Charlie Sheen se už nikdy nesmí jako Charlie Harper objevit. Jak jinak se ho definitivně zbavit, než právě smrtí?

Ostatní herci (Jon Cryer a Angus T. Jones) v seriálu zůstávají. Nabízí se otázka, v jakém vztahu bude Jake a Alan Harperovi k Ashtonu Kutcherovi. Blížící se devátá série napoví už 20. září, kdy bude mít úvodní epizoda v Americe premiéru.

V současné době jsou vztahy mezi zainteresovanými osobami velmi vyostřené. Zabití Charlieho Harpera tak není překvapením. A jak zemře? Vzhledem k charakteru seriálové postavy není vyloučené udušení zvratky po dlouhém flámu nebo kolaps organismu po několikahodinovém sexuálním maratonu. Nechme se překvapit. A ten skutečný Charlie? Pokud ho jeho vlastní styl života nedožene podobně jako jeho seriálový protějšek, třeba se bude chtít časem vrátit.

Nastane další Dallas?

Může to pak dopadnout obdobně jako u klasické soap opery Dallas. Oblíbená postava Bobby (Patrick Duffy) také ze seriálu na čas odešla (zemřela). Fanoušci (fanynky) ale tvůrce seriálu bombardovali požadavky na jeho oživení. A tak se nedalo nic dělat. Poptávka byla natolik výrazná, že se Bobby musel vrátit. A vrátil se.

Vysvětlení? Díly, ve kterých byl Bobby mrtvý, se další z postav jenom zdály. Může to s Dva a půl chlapy dopadnout podobně?

[poll id=“84″]

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Charlie Sheen zemře. V seriálu Dva a půl chlapa ho nahradí Ashton Kutcher