Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Dva a půl chlapa bez Charlieho Sheena? Nahradí ho zelenáč Ashton Kutcher

Sheen svou rolí žije, opilec na plátně i v životě, Zdroj: youtube.comPohár trpělivosti producentů známého a veleúspěšného sitcomu Dva a půl chlapa definitivně přetekl. Po četných opileckých a drogových úletech hlavního představitele se Warner Bros. rozhodl pro radikální změnu. Zasloužilého lva nahradí seriálový nováček Ashton Kutcher.

Sheen svou rolí žije, opilec na plátně i v životě, Zdroj: youtube.com

Sheen svou rolí žije, opilec na plátně i v životě, Zdroj: youtube.com

Ve svých 33 letech je Kutcher téměř o celou dekádu mladší než Sheen, a už má na svém kontě miliony obdivovatelek. Doposud svou popularitu stavěl na hraní okouzlujících sympaťáků v romantických komediích, otázkou zůstává, zda bude mít stejný úspěch i na seriálovém poli.

„Dosáhnout takové popularity, jakou získal během více než osmi let Charlie Sheen, nebude pro Ashtona Kutchera zrovna lehký úkol ”, sdělil zástupce Horizon Media. „Ashton doposud nikdy nevévodil žádné televizní show a tohle je pro začátek opravdu velké sousto.”

Pro Charlieho není jeho vyhazov lehce stravitelným soustem a na účet Ashtona trousí, kde může, řadu sarkastických poznámek, které si však Kutcher nenechává líbit. Sám se vyjádřil, že nehodlá nahradit Charlieho Sheena, ale bude se sakra snažit, aby se diváci bavili.

Jak vysvětlí producenti nepřítomnost Charlieho Harpera v seriálu a jaký bude vztah Kutchera k jednotlivým postavám, je zatím ve hvězdách. Každopádně se můžeme připravit na zajímavou devátou sérii seriálu Dva a půl chlapa.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dva a půl chlapa bez Charlieho Sheena? Nahradí ho zelenáč Ashton Kutcher