Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Rebel Wilson září v novém muzikálu Ladíme. V seriálu Glee ji ale odmítli

Veronika Jílková

Veronika Jílková

9. 12. 2012

Nynější komická ikona Rebel Wilson v jednom z rozhovorů prozradila, že se zúčastnila konkurzu na seriál Glee, muzikálový fenomén, který se vysílá i v Česku. Sice neuspěla, zato se nyní objeví ve filmovém muzikálu – Ladíme!

Cesta zpěvačky se Rebel Wilson vyplnila. Zdroj: Bontonfilm

„Byl to jeden z mých prvních konkurzů, ale bohužel si mě nevybrali,“ říká v rozhovoru pro Herald Sun Rebel Wilson. To jí ovšem nezabránilo v tom, aby se v herecké kariéře prosadila jinak. Jen letos se objevila hned v pěti filmech, například Holky na tahu, Jak porodit a nezbláznit se nebo Struck by Lightning, kde mimochodem jednu z rolí ztvárnil i Chris Colfer ze seriálu Glee. Také byla součástí dabingu k filmu Doba ledová 4. Úspěch je tedy v tomto případě nejlepší forma pomsty.

Že má Wilson skvělý hlas, dokázala na australské akci MTV, kde zazpívala singl své oblíbené zpěvačky Lady Gaga – Edge of Glory. Načež samotná Lady Gaga na Twitteru zveřejnila komentář, že se jí představení velice líbilo, především humor samotné Rebel.

Podívejte se na trailer k novému hudebnímu filmu o pěveckých sborech Ladíme!

Herečka a zpěvačka, která pochází z Austrálie, tvrdí, že je ráda, že může Australanům předvést něco, k čemu se sami přiklánějí – humor, zpěv a taneční film. Proto brzy i do našich kin zavítá muzikálový snímek, který se lehce podobá Glee (takže až tak o moc Rebel nepřišla), s názvem Ladíme!, kde ztvární roli Tlusté Amy.

FOTO: Pitch Perfect

Ze školního outsidera se Anna Kendrick stane zpěvačkou.

Příběh se nijak neliší od klasických teenagerských filmů. Beca (Anna Kendrick) nastoupí na novou školu a nechce se nikam zařazovat. Nemá ani v plánu se s někým přátelit. Stále se sluchátky na uších má velký sen – stát se úspěšnou DJkou. Zlom v jejím plánu nastává, když potká skvadru včelích královen, sexuálních dračic i silných asociálek, mezi nimiž je i postava Rebel Wilson. Všechny navzájem spojuje pěvecké soutěžení.

Ladíme! (Pitch Perfect)

Komedie / Hudební
USA, 2012, 112 min

Režie: Jason Moore
Hrají: Elizabeth Banks, Anna Kendrick, Alexis Knapp, Christopher Mintz-Plasse, Brittany Snow, Adam DeVine, Skylar Astin, Rebel Wilson, Anna Camp, Ester Dean, Freddie Stroma, Glen Warner, Jackie Tuttle, John Michael Higgins

Premiéra v ČR: 20. prosince 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rebel Wilson září v novém muzikálu Ladíme. V seriálu Glee ji ale odmítli