Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer Pitch Perfect: Přichází další popový nářez pro teenagery

Pitch Perfect je nová komedie s Annou Kendrick z Twilight ságy. Podívejte se na ukázku filmu, kterým nás tvůrci obdarují o Vánocích.

video
play-sharp-fill

Popularita teenagerských hudebních komedií v poslední době vzrostla a po Vánocích se můžeme těšit na další přídavek. Novinka se jmenuje Pitch Perfect a hlavní roli ztvárnila herečka Anna Kendrick, známá především z Twilight ságy, kde si zahrála Bellinu kamarádku. Ze střední školy se Anna přesune na univerzitní kolej, aby nalezla jedinou věc, která jí dokáže zpříjemnit pobyt ve škole – zpěv.

Čtěte více: Glee je školní sbor nul, který to dotáhl až na vrchol

„Pitch Perfect efektivně spojuje hudební výstupy s komediálním žánrem, který je v současné době tak populární. Rozhodně si nemyslíme, že děláme Glee. Děláme něco mnohem zajímavějšího a přístupnějšího, protože film se pokouší ukázat zpěv v reálných podmínkách,“ uvedl producent snímku Scott Niemeyer.

Na plátně se ještě objeví i Elizabeth Banks (Zack a Miri točí porno) nebo Brittany Snow. Ta už zpívala a tančila v pět let starém muzikálu Hairspray.

FOTO: Pitch Perfect

Ze školního outsidera zpěvačkou. Zdroj: distributor filmu

Přestože tvůrci filmu se takto distancují od spojení se seriálem Glee, už od prvních záměrů v traileru je vidět značná podobnost. Dějově se film od ostatních snímků také příliš neliší. Skupina různorodých studentů vytvoří pěvecký sbor a snaží se uspět v soutěžích s jinými soubory. Kdo podobné žánry nemusí, Pitch Perfect ho rozhodně nenadchne. Pokud ale snímek zhlédnou oči cílového diváka, tedy teenagera, s výsledkem pravděpodobně bude velmi spokojen.

Pitch Perfect

Komedie/Hudební
USA, 2012

Režie: Jason Moore
Hrají: Anna Kendrick, Alexis Knapp, Christopher Mintz-Plasse, Brittany Snow, Rebel Wilson, Anna Camp, Freddie Stroma, Glen Warner, Elizabeth Banks

Premiéra v ČR: 27. prosince 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer Pitch Perfect: Přichází další popový nářez pro teenagery