Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rapper s cejchem násilníka Gucci Mane chystá song s Marilynem Mansonem

Adam Vrána

Adam Vrána

2. 6. 2013

Americký rapper Gucci Mane prozradil, že na přípravě své nové písně pracoval spolu s Marilynem Mansonem. O neobvyklé součinnosti informoval Mane magazín Fader.

FOTO: Marilyn Manson

Marilyn Manson. Zdroj: Universal Music

Nápad na song, který ponese název Fancy Bitch (v překladu Chtivá děvka – pozn. red.), údajně vznikl poté, co se dvojice sešla na premiéře filmu Spring Breakers v Los Angeles, v němž si kromě jiných zahrála i bývalá přítelkyně Justina Biebera, Selena Gomez.

„Vždycky jsem byl toho názoru, že já i Marilyn děláme hodně adiktivní muziku,“ říká rapper o nevšední spolupráci. „Koukli jsme proto na film, odbyli si promenádu na červeném koberci a vyrazili do studia, kde jsme naše nápady začali třídit a dávat jim ucelenou formu. Song, který z toho vzešel, má neskutečné grády,“ slibuje.

V poslední době přitom nejde o poslední hudební kooperaci, k níž by byl Manson přizván. Není tomu tak dávno, co se kontroverzní muzikant spolupodílel i na nové nahrávce Avril Lavigne, s níž dal dohromady píseň nazvanou Bad Girl.

Kolem Manea bylo pro změnu rušno díky obvinění z napadení vojáka, k němuž mělo dojít v jednom z nočních klubů v Atlantě. Rapper tehdy na večírku údajně udeřil jednoho z vojáků do hlavy láhví šampaňského, za což mu byl udělen podmíněný trest, před necelým měsícem byl však celý případ přezkoumán a Mane byl viny zproštěn.

Datum vydání nového tracku dosud nebylo oznámeno, jasné by však mělo být nejpozději koncem června.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rapper s cejchem násilníka Gucci Mane chystá song s Marilynem Mansonem