Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rapper Gucci Mane zaplatil za kauci 1,5 milionu. Už je znovu ve vězení

Redakce

Redakce

16. 4. 2013

Sotvaže se americký rapper Gucci Mane dostal z vězení, kam byl poslán za napadení vojáka v jednom z nočních klubů v Atlantě, během pouhého jednoho dne se opět octnul za mřížemi. Může za to blíže nespecifikované porušení podmíněného trestu, jenž byl na Manea uvalen.

FOTO: Gucci Mane

Gucci Mane byl nucen složit kauci 75 tisíc dolarů. Zdroj: guccimaneonline.com

Rapper, známý též pod jménem Radric Davis, buduje kariéru od roku 2005. V témže roce vydal svůj debut Trap House, následující rok album Hard to Kill a do třetice v roce 2007 nahrávku s názvem Back to the Trap House.

Agresivní chování mu není cizí

Napadený voják, kterého Mane letos v březnu bez zjevného důvodu udeřil do hlavy lahví od šampaňského, dodnes nechápe důvod, kvůli kterému k útoku došlo. „Jen jsem se s ním chtěl vyfotit a prohodit pár slov. Nevím, co ho k tomu vedlo,“ řekl.

Podobně nepochopitelně se rapper choval i v minulosti, kdy čelil obvinění, že za jízdy vystrčil z auta svou spolujezdkyni. K incidentu došlo roku 2011 a Mane si díky němu odseděl šestiměsíční trest.

O detailech Maneova opětovného zatčení dosud není nic bližšího známo, přesto je očividné, že si rapper z pobytu za mřížemi nic nedělá. Jednak byl zatčen celkem devětkrát (dvakrát za napadení nebo ublížení na zdraví a sedmkrát za držení drog) a především se v den propuštění nebránil složení kauce ve výši 75 tisíc dolarů (přibližně 1,5 milionu korun).

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rapper Gucci Mane zaplatil za kauci 1,5 milionu. Už je znovu ve vězení