Rapper Gucci Mane zaplatil za kauci 1,5 milionu. Už je znovu ve vězení

Sotvaže se americký rapper Gucci Mane dostal z vězení, kam byl poslán za napadení vojáka v jednom z nočních klubů v Atlantě, během pouhého jednoho dne se opět octnul za mřížemi. Může za to blíže nespecifikované porušení podmíněného trestu, jenž byl na Manea uvalen.

FOTO: Gucci Mane
Gucci Mane byl nucen složit kauci 75 tisíc dolarů. Zdroj: guccimaneonline.com

Rapper, známý též pod jménem Radric Davis, buduje kariéru od roku 2005. V témže roce vydal svůj debut Trap House, následující rok album Hard to Kill a do třetice v roce 2007 nahrávku s názvem Back to the Trap House.

Agresivní chování mu není cizí

Napadený voják, kterého Mane letos v březnu bez zjevného důvodu udeřil do hlavy lahví od šampaňského, dodnes nechápe důvod, kvůli kterému k útoku došlo. „Jen jsem se s ním chtěl vyfotit a prohodit pár slov. Nevím, co ho k tomu vedlo,“ řekl.

Podobně nepochopitelně se rapper choval i v minulosti, kdy čelil obvinění, že za jízdy vystrčil z auta svou spolujezdkyni. K incidentu došlo roku 2011 a Mane si díky němu odseděl šestiměsíční trest.

O detailech Maneova opětovného zatčení dosud není nic bližšího známo, přesto je očividné, že si rapper z pobytu za mřížemi nic nedělá. Jednak byl zatčen celkem devětkrát (dvakrát za napadení nebo ublížení na zdraví a sedmkrát za držení drog) a především se v den propuštění nebránil složení kauce ve výši 75 tisíc dolarů (přibližně 1,5 milionu korun).

 

Rapper Gucci Mane zaplatil za kauci 1,5 milionu. Už je znovu ve vězení
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*