Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Avril Lavigne spojila síly s Marilynem Mansonem. Nahráli song Bad Girl

Redakce

Redakce

15. 4. 2013

Kanadská pop rocková zpěvačka na chystaném albu spolupracuje s kontroverzním americkým zpěvákem Marilynem Mansonem. Z jejich spolupráce vznikla skladba, kterou sama zpěvačka označuje za nejtvrdší na celé desce.

FOTO: Avril Lavigne

Avril Lavigne Zdroj: avrillavigne.com

„Toto album bude opravdu různorodé. Máme tam jak pop rockové melodie, tak klavírní balady s orchestry. Je tam tvrdší píseň s Marilynem Mansonem, která se jmenuje Bad Girl, ale taky píseň Hello, Kitty, která nezní jako nic, co jsem dosud nahrála. Here’s To Never Growing Up je jednou z rockových melodií na albu, ale rock je i všude kolem,“ líčí Lavigne.

Kolem zpěvačky se teď toho děje poměrně dost. V únoru 2012 začala na svém novém albu spolupracovat s kanadským zpěvákem Chadem Kroegerem z Nickelback. V průběhu spolupráce spolu začali chodit. 8. srpna téhož roku ji Chad požádal o ruku, ona souhlasila.

Přispěli i k filmové hudbě

Koncem roku pak světlo světa spatřila předělávka písně How You Remind Me, která Nickelback proslavila po celém světě. Nová, pomalejší verze téhle rockové pecky se objeví na soundtracku k japonskému animovanému filmu One Piece Film Z.

Avril Lavigne katapultovalo mezi světové rockové star už její první album z roku 2002. Let Go se umístilo na druhém místě v americkém žebříčku Billboard a na prvním místě v žebříčcích v Austrálii, Kanadě a Velké Británii. Due Out End bude jejím pátým řadovým albem a nedočkaví fanoušci se mohou navnadit už zmíněným singlem Here’s To Never Growing Up.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Avril Lavigne spojila síly s Marilynem Mansonem. Nahráli song Bad Girl