Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Justin Bieber přiznal, že je gay. Homosexuální teenageři jásají

Adam Vrána

Adam Vrána

1. 4. 2013

Dlouho vedené spory o sexualitě kanadského zpěváka Justina Biebera jsou definitivně zažehnány. Svou skutečnou orientaci odhalil jednomu ze svých blízkých na nedávné oslavě devatenáctých narozenin.

FOTO: Justin Bieber

Justin Bieber. Zdroj: Universal Music

Podle informací jednoho z amerických lifestylových týdeníků se Bieber k homosexualitě přiznal poté, co se pokoušel znovu dát dohromady se svou bývalou přítelkyní Selenou Gomez (rozešli se letos v lednu – pozn. red.)

„Myslel jsem, že bez Seleny jsem jako ryba bez vody,“ tlumočil zpěvákova slova jeden z jeho rodinných příslušníků. „Až teď chápu, že svým nezájmem se mi snažila naznačit to, co jsem si já sám dlouhou dobu odmítal přiznat. Jsem zkrátka na kluky.“

Fanynky pláčou, homosexuálové vyjadřují podporu

Bieber prý rovněž přiznal, že zhruba dvouměsíční odluka od jeho bývalé přítelkyně mu dopomohla uspíšit rozhodnutí k navázání homosexuálního vztahu s jedním z jeho bodyguardů. Neřekl přesně, o koho se jedná, jeho rodiče ale potvrdili, že jednačtyřicetiletý Timothy Jones (vedoucí týmu ochranky – pozn. red.) se zpěvákem tráví mnoho času i nad rámec pracovní doby.

Krátce po uveřejnění Bieberovy zpovědi dali zpěvákovi fanoušci průchod svým emocím prostřednictvím jeho profilu na Facebooku. Dívčí fanynky svému idolu vytýkají neupřímnost a sebeklam, v jakém díky němu doposud žily. „Justin byl pro mě všechno, ale teď, když je gay, nemám už ke komu vzhlížet,“ píše jedna z nich.

Opačně se k věci staví Sdružení homosexuálních teenagerů, které zpěváka hodlá podpořit formou happeningu, s nímž hodlá postupně objet všech 50 států USA. „Chceme, aby Justin věděl, že jsou mezi námi i tací, kteří jej podporují, vzkázalo Bieberovi vedení organizace. „Je to koneckonců moc fajn kluk a my nestojíme o to, aby byl jeho život ztrpčován jakoukoliv netolerancí.“

Apríl

Ohodnoťte tento článek:
3
Právě čtete

Justin Bieber přiznal, že je gay. Homosexuální teenageři jásají