Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Pojmenujte hrocha a vyhrajte roční vstupenku do zoo

Redakce

Redakce

3. 8. 2011

Sameček hrocha obojživelného, který se v pražské zoo narodil 8. června, čeká na své jméno. Zapojte se do výběru jména a odneste si zajímavé ceny.

Foto: Hroch v Zoo Praha

Hroší mládě v Zoo Praha, Foto: Tomáš Adamec, Zoo Praha

Hrošík se narodil samici Marušce a samci Slávkovi 8. června a již brzy poté se stal jedním z nejatraktivnějších mláďat tohoto roku. Návštěvníci jej mohli spatřit od pondělka 20. června ve vnitřních prostorech Pavilonu velkých savců.

Sameček však stále čeká na své jméno. Pražská zoo proto vyzývá veřejnost, aby se zapojila do výběru jména pro mládě. Své návrhy mohou lidé zasílat do pátku 12. srpna prostřednictvím internetové stránky www.blesk.cz.

FOTO: Hroší mládě v Zoo Praha

Hledáme jméno pro hrošíka, Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

V prvním kole bude z navržených jmen vybráno deset nejhezčích a nejvhodnějších. Poté bude již vše na čtenářích, kteří svým hlasováním od pondělka 15. srpna vítězné jméno vyberou.

„Jméno oznámíme při křtu mláděte v neděli 21. srpna. Jeho kmotry budou Marek Eben a rovněž představitel společnosti Ipodec, pan Karel Vančura,“ sdělil Miroslav Bobek, ředitel Zoo Praha.

Od společnosti Ipodec získá autor vítězného návrhu zajímavou cenu. Celý den se bude projíždět na popelářském voze obsluhujícím Zoo Praha a bude mít možnost užít si tak zahradu z úplně jiného pohledu. Od Zoo Praha pak získá roční vstupenku do zoo.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pojmenujte hrocha a vyhrajte roční vstupenku do zoo