×
TOPZINE.cz

Natáčení Pirátů z Karibiku 5 je potvrzeno. Premiéra bude za dva roky

FOTO: Pirati z Karibiku
Jack Sparrow připluje s pátým dílem v roce 2014. Zdroj: distributor filmu

Není tak dlouho od premiéry čtvrtého dílu Pirátů z Karibiku s názvem Na vlnách podivna. S ním odstartovaly spekulace o druhé trilogii o slavném Jacku Sparrowovi. Daleko od pravdy tomu nebude, brzy se totiž začne natáčet páté pokračování.

Jack Sparrow připluje s pátým dílem v roce 2014. Zdroj: Falcon

Studio Disney Pictures potvrdilo své plány na natáčení pátého dílu Pirátů z Karibiku. Natáčet by se podle všeho mělo začít v listopadu, a to v Portoriku, kam mají v plánu přenést celý štáb. Noví Piráti, kteří zatím nenesou žádný podtitul, budou největším filmem, který byl v této zemi doposud natočen. Premiéra by se měla uskutečnit v roce 2014.

Přečtěte si v našem starším článku recenzi na čtvrté Piráty

„Doufám, že si dá produkce na čas, aby pátí Piráti byli opravdu zvláštní a speciální,“ prohlásil Johnny Depp, který se opět vrátí do své životní role pirátského kapitána slavné lodi Černá perla. Deppa jsme letos mohli vidět v celovečerním filmu hned dvakrát. V hororu Temné stíny si zahrál s Helenou Bonham Carter a v komedii 21 Jump Street se na pár minut vrátil do svých mladých let, kdy účinkoval ve stejnojmenném seriálu.

Pokud Disney plánuje začít natáčet již v listopadu, má před sebou produkce ještě velmi práce. Nejdříve se musí sehnat režisér, který se pod film podepíše. Žhavým kandidátem je Rob Marshall, který má na svědomí poslední díl Na vlnách podivna. Dále jsou to ale i Tim Burton, Chris Weitz, Shawn Levy, Sam Raimi či Alfonso Cuarón.

Zatím je znám pouze Terry Rossio, který má na starosti scénář. Také je potřeba domluvit nové herce k podepsání smluv. Nové role a veškerá obsazení jsou zatím neznámá, neboť je vše teprve ve vývoji. Určitě ale nepřijdeme o Jacka Sparrowa. Kapitána Jacka Sparrowa.

Pirates of the Caribbean 5

Dobrodružný / Akční / Fantasy / Komedie
USA, 2014

Hrají: Johnny Depp

Premiéra: rok 2014Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..