Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Měsíc duben jsme začali žertíky. Padl i návštěvnický rekord

Martin Peška

Martin Peška

5. 4. 2012

Duben nemohl začít jinak než aprílem. Aprílové žertíky si na naše pravidelné čtenáře připravila i redakce TOPZINE.cz. 

Apríl - ilustrační foto

Tím nejčtenějším se stal aprílový článek Anny Cajthamlové (mimochodem vůbec první publikovaný článek na našem magazínu) s titulkem Marihuana je legální. Dnešním dnem balíte jointa beztrestně. Podle počtu sdílení (nyní přes 5.000) na Facebooku se zřejmě tento vtip skutečně povedl.

O pár dní později, 3. dubna, pro změnu padl návštěvnický rekord. Na stránky našeho magazínu v ten den zavítalo 40.978 návštěvníků! Tímto všem našim věrným čtenářům děkujeme za jejich přízeň, budeme se tuto důvěru v nás vloženou nezklamat.

A co nás čeká na našem magazínu v dubnu?

Film a TV

Duben bude ve Filmu trochu nostalgičtější měsíc. Hned na začátku měsíce přichází další díl Prciček, tentokrát ale zase se Stiflerem a starou partou. Poté následuje netradiční verze pohádky Sněhurka a nové zpracování Knoflíkové války, které jsme už v dětství milovali. A nakonec kromě recenzí na zmíněné filmy vám přineseme i hodnocení 3D zpracování Titanicu. To vše spolu s novými trailery, informacemi ze světa filmu či rozhovory s Veronikou Kubařovou a Jaroslavem Pleslem.
FOTO: Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová, zástupkyně šéfredaktora

Cestování

Doporučíme vám, kam se ve dnech volna, spojených s Velikonocemi, vydat a nabídneme velikonoční akce v Česku. Dozvíte se také, zda se vůbec slaví Velikonoce v nekřesťanských státech Asie. S dubnem je spojen pravý začátek jara, ale také nová turistická sezóna. Poradíme, kam se vypravit na výlet, co připravují české hrady a zámky a začneme sledovat ty nejlepší tipy na zahraniční dovolenou.
FOTO: Eva Chytková

Eva Chytková, zástupkyně editorky

Zdraví a sex

V dubnu nahlédneme do světa prostituce a luxusních společnic. Mráz po zádech vám bude běhat při čtení rozhovoru s Marií, která je již pátým rokem obětí stalkingu. Že i ženy sledují porno, není žádnou novinkou. Jsou ale s dostupnou nabídkou spokojeny? Představíme projekt Hormonální akvárium, který se věnuje celospolečenskému dopadu užívání hormonální antikoncepce a také tím, jaký má antikoncepční pilulka vliv na ženské a mužské tělo.

Anna Cajthamlová, editorkaFOTO: Anna Cajthamlová

Divadlo

Druhý jarní měsíc se ponese ve znamení nových i starších inscenací. Martin Písařík a Petra Vraspírová zazpívají v očekávaném muzikálu Já, Francois Villon. Nevyhneme se ani sociologické noční můře s názvem Punk Rock. S Ivou Janžurovou skončíme Na mělčině a v zápětí pojedeme Tramvají do stanice Touha. V Dlouhé ke konci měsíce zašermují Tři mušketýři. Tolik k novinkám, ale ani starší věci by se neměly zanedbávat. Dvakrát se podíváme do Komedie. Nejprve na Antiklimax a na Spílání publiku. Pozornost padne také na Studio DVA s muzikálem Hello, Dolly! a inscenací Klára a Bára.
FOTO: Anna Kottová

Anna Kottová, editorka

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Měsíc duben jsme začali žertíky. Padl i návštěvnický rekord