×
TOPZINE.cz

Méďa 2: MacFarlane potvrdil účast Liama Neesona

Méďa. Zdroj: Universal Pictures

Jakkoli se westernová komedie Všechny cesty vedou do hrobu stala naprostým fiaskem (celosvětově vydělala necelých 86 milionů dolarů), Seth MacFarlane si práci na ní zřejmě užíval plnými doušky. Do pokračování své veleúspěšné komedie Méďa totiž obsadil nejen Amandu Seyfried (která ve snímku ztvárnila roli marnivé Liouse), ale i Liama Neesona (Clinch).

Zdroj: Universal Pictures
Zdroj: Universal Pictures

„Včera Liam Neeson, dnes Morgan Freeman. To není na Teda 2 vůbec špatný.“ Tweetnul včera MacFarlane, duchovní otec takových klasik jako Griffinovi či American Dad! Na rozdíl od zmiňované černé komedie z prostředí Divokého západu, první Méďa  si vedl více než dobře (při rozpočtu 50 milionů dolarů vydělal jen v kinech více než 549 milionů), a tak na sebe pokračování nenechalo dlouho čekat.

Méďa. Zdroj: Universal Pictures

K nevelkému překvapení se natáčení dvojky, které momentálně probíhá v americkém Bostonu a okolí,  neúčastní Mila Kunis (přestože internetem kolují dohady o jejím krátkém objevení), jež momentálně čeká první dítě s partnerem Ashtonem Kutcherem a kterou zde nahradí okatá Amanda Seyfried. Svou účast nedávno potvrdil i jeden z nejzaneprázdněnějších herců současného Hollywoodu, oscarový Morgan Freeman.

Krásnou Milu Kunis v pokračování Médi neočekávejte. Zdroj: Universal Pictures
Krásnou Milu Kunis v pokračování Médi neočekávejte. Zdroj: Universal Pictures

Zatím není jasné, jakou roli bude Neeson ve filmu mít, vzhledem k oblibě akčních snímků u hlavních protagonistů bych se však nebála tipovat nějaké pěkné cameo s odkazem na jeden z jeho nejúspěšnějších snímků, 96 hodin.

Česká premiéra snímku je naplánována na 2. července 2015.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..