Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

NON-STOP za víkend vydělal 30 milionů. Neeson je divácký tahák

Málokterý herec k sobě v poslední době přitahuje úspěšné projekty takřka magnetickou silou jako Liam Neeson. Se svým novým thrillerem NON-STOP navázal na úspěch série 96 hodin a získal první místo amerického žebříčku návštěvnosti.

FOTO: Liam Neeson Non-Stop1

„Doufám, že během letu vyhraju nový rekord.“ Zdroj: Bonton

Akční thriller NON-STOP sklidil o víkendu na tržbách více než 30 milionů dolarů a převzal tak první příčku od animovaného LEGO® příběhu. Klíčem k úspěchu jsou dvě jména – režisér Jaume Collet-Serra, a především protagonista v hlavní roli Liam Neeson.

Představitel Qui-Gon Jinna se v posledních letech zabydlel ve středněrozpočtových thrillerech, které producentům několikrát vrátí rozpočet. Důkazem budiž dva díly 96 hodin či Neznámý, Neesonova předchozí spolupráce s režisérem Collet-Serrou.

video
play-sharp-fill

Rozpočet NON-STOPu se vyšplhal až na 50 milionů a očekává se, že producenti dostanou zpět minimálně dvojnásobek. Úspěšný Neeson se pak do kin vrátí v květnu ve westernové parodii Všechny cesty vedou do hrobu, od které se rovněž očekává, že její tržby vykážou slušná čísla.

Ačkoliv doby biblických eposů režiséra Cecila B. DeMillea jsou dávno za námi, druhým nejvýdělečnějším filmem se o víkendu stal životopis Ježíše Krista Son of God. Do pětice nejúspěšnějších se ještě vešly snímky LEGO® příběh, Památkáři a 3 dny na zabití. Výši jejich tržeb najdete v tabulce níže.

[table id=212 /]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

NON-STOP za víkend vydělal 30 milionů. Neeson je divácký tahák