Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lana Del Rey vydala 3 nové songy a bude tváří módni kolekce H&M

Redakce

Redakce

29. 8. 2012

Americká indie popová diva Lana Del Rey dala na internet k dispozici své nové tři songy. Rovněž se představila v bílých plavkách, ve kterých se objeví v reklamních snímcích pro automobilovou firmu Jaguar.

Lana Del Rey představila tři songy i další nehudební aktivity Zdroj: lanadelrey.com

Zpěvačka Del Rey svoji tvář upsala automobilce za patřičný honorář. „Kouzlo Jaguaru  je především v dualitě – značka je směsí autenticity a modernosti. Myslíme, že tyto hodnoty sdílíme společně s Lanou,“ vyjádřil se o nadcházející spolupráci ředitel firmy Adrian Hallmark. Reklamní fotografie Del Rey oděné v plavkách a pózující ve stylu glamour u automobilu budou odtajněny v září.

Lana spolupracuje také se švédskou oděvní značkou H&M. Možnost vidět ji v reklamě na novou kolekci budeme mít 19. září, kdy H&M uveřejní video s Del Rey na svých webových stránkách. Obsahem videoklipu bude cover verze písničky Blue Velvet od Bobbyho Vintona, kterou Del Rey přezpívala speciálně pro kampaň oděvního gigantu.

Lana Del Rey – Big Bad Wolf

Interpretka bude samozřejmě prezentovat i novou kolekci, jejíž součástí jsou například kožené kalhoty, legíny s květinovými potisky či huňaté angorské svetry.

Čtěte také, jak Lana Del Rey zpívala o vagíně Courtney Love

Naživo se Del Rey představí na iTunes Festivalu 25. září v Londýně. Na stránce itunesfestival.com/gb/win mají fanoušci možnost soutěžit o lístky na jednotlivé interprety, kteří zde budou hrát.

Čeští příznivci Del Rey mají smůlu. Podmínkou pro účast v soutěži je trvalý pobyt ve Velké Británii. Mohou si alespoň poslechnout tři nové písničky, které Del Rey uveřejnila: Big Bad Wolf, Playing Dangerous a Afraid jsou k dispozici od 23. srpna na YouTube.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lana Del Rey vydala 3 nové songy a bude tváří módni kolekce H&M