Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lady Gaga: Nové album Artpop bude interaktivní a každý song bude mít klip

Lady Gaga minulý týden oznámila, že její chystané album Artpop bude mít podobu multimediální aplikace. Novinka vyjde v lednu 2013 a půjde prý o mnohotvárný projekt.

FOTO: Lady Gaga

Lady Gaga Zdroj: myspace.com

Lady Gaga původně plánovala třetí studiové album na září tohoto roku, pak jeho vydání posunula na leden 2013. Už teď se ale příznivci výstřední divy mohou těšit na novinky, které k připravovanému albu chystá.

Artpop má podle jejích slov širší záběr než klasické album, mluví o něm jako o projektu. „Až budete psát o mém albu/projektu Artpop, nezapomeňte název napsat velkými písmeny, záleží na detailech,“ doplnila Lady Gaga. Správnou podobu názvu alba si lze ověřit na zpěvaččině těle. Začátkem srpna na svůj Twitter vyvěsila fotku nové kérky s nápisem ARTPOP s komentářem: „Nové album, nové tetování“.

Minulý týden Gaga na svých webových stránkách informovala fanoušky, že připravované album dostane podobu jedinečné interaktivní aplikace. Bude k dispozici pro iPhone, iPad, počítače a mobilní telefony. Obsahovat má videoklip ke každé písni na albu, bonusovou hudbu, hry, módní novinky a mnohé další.

Čtěte také o novém albu Alicie Keys

Milovníci placek se bát nemusí, album vyjde také v klasické tvrdé podobě na CD. Sama Lady Gaga však zmínila, že tato verze se bude od zpestřené aplikace lišit.

Zpěvačka ovšem nepracuje jen na novém albu. Rozjela promo ke svému prvnímu parfému Fame a na podzim proběhne premiéra snímku Roberta Rodrigueze Machete Kills, kde si Gaga střihla jednu z rolí. Kromě toho také sama točí film o koncertování, nahrávání desky a o svém životě vůbec.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lady Gaga: Nové album Artpop bude interaktivní a každý song bude mít klip