Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Alicia Keys se rozžhaví v ohnivou ženu. Na novém albu Girl on Fire

Redakce

Redakce

11. 9. 2012

Alicia Keys, americká zpěvačka R&B a soulu, představila své chystané nové album s názvem Girl on Fire. Rozpovídala se o něm minulý čtvrtek při předávání cen MTV.

FOTO: Alicia Keys

Alicia Keys, Zdroj: myspace.com

Zpěvačka oznámila žhavou novinku na ceremoniálu MTV Video Music Awards. Alicia Keys na červeném koberci prozradila, že album vyjde letos v listopadu. „Nové album je skvělé, jsem nadšená! Věřím, že jakmile si ho lidé poslechnou, okamžitě té muzice propadnou,“ nechala se slyšet zpěvačka. Vzápětí Alicia vystoupila s prvním singlem, titulním songem Girl on Fire.

Alicia Keys – Girl on Fire
[youtube-height=25]gjcMR8XJCU8[/youtube]

Zatím posledním zpěvaččiným vydaným počinem je The Element of Freedom z roku 2009, kterého se první týden po vydání prodalo 417 tisíc kopií. Alicia se s ním také poprvé umístila na vrcholu britské albové hitparády.

Čtěte také o novém albu Lady Gaga

Alicia Keys věří, že chystané album je zcela odlišné od těch předchozích. „Cítím se úplně jinak. Styl, jakým píšu, to, jak dokážu v textech vyjádřit své pocity a emoce – vše se změnilo. Má hudba je teď víc čistá a otevřená než kdy předtím,“ popisuje Keys. „Můžete se těšit na mnohem více témat, kterým se texty věnují,“ prozradila ještě Alicia.

Talent pro psaní textů zpěvačce nechybí, což dokázala písní Fallin, která získala v roce 2002 tři ceny Grammy. V listopadu Alicia Keys ukáže, jaká je její tvůrčí tvář v roce 2012.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Alicia Keys se rozžhaví v ohnivou ženu. Na novém albu Girl on Fire