Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lady Gaga natáčí nové album Artpop zcela nahá. Pomáhá to jejímu zpěvu

Adam Vrána

Adam Vrána

8. 9. 2012

Americká popová ikona Lady Gaga dokazuje, že extravagance není pouze záležitostí jejích živých performance. Desku Artpop, která má vyjít počátkem příštího roku, nazpívá ve studiu nahá.

Novinka od Lady Gaga pravděpodobně vyjde v lednu 2013 Zdroj: ladygaga.com

Zdroj blízký celebritě uvedl, že Gaga nápad nahrávat desku v Evině rouše pojala jako stimulátor intenzity, síly a údernosti jejího projevu.

Pozitivní vztah k nahotě přitom není u zpěvačky ničím neobvyklým. Proslulá provokatérka ráda dává průchod své vyzývavosti vystupováním v modelech, jež jsou mnohými považovány za lascivní. Letos v červenci zas oblétla Twitter fotka, kde zpěvačka sedí v křesle zcela nahá s rukama a nohama zkříženýma tak, aby zakryla své intimní partie.

Čtěte také o tom, jak Lady Gaga naštvala ochránce zvířat

Všeobecně se věří, že je akt nahoty dalším stupněm výstřednosti, v níž si jedna z nejvlivnějších celebrit světa libuje. Zasvěcení lidé však tato tvrzení vyvracejí. „Věří zkrátka, že oproštění se od šatů jejímu zpěvu prospěje.“

V pořadí třetí studiovka Artpop má vyjít začátkem ledna 2013. Mimo jiné se spekuluje i o zpěvaččině spolupráci s rapperkou Azealí Banks, známou pod pseudonymem Miss Bank$.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lady Gaga natáčí nové album Artpop zcela nahá. Pomáhá to jejímu zpěvu