Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Parfém Lady Gaga Fame: Určeno drahým děvkám, gayům a tvrdým chlapům

Redakce

Redakce

24. 7. 2012

Extravagantní zpěvačka Lady Gaga přišla na trh s parfémem, který nepochybně rozpoutal debaty již při jeho tvoření. Svou zcela první vůni nazvala Fame, stejně jako její album.

Původní záměr parfému pro drahé děvky s příměsí krve a spermatu, čímž vzbudila velkou pozornost, se naštěstí nekoná. Lady Gaga představila harmonickou souhru jednotlivých složek vůní. Její první parfém je kombinací rulíku zlomocného, šafránu, kapek medu až po meruňku a tygří orchidej.

Lady Gaga sama uvedla: „Moje vůně je původně navržená pro dámy ale používá ji i spousta mých gay kamarádů.“ Takže i pánové si přijdou na své. Hlavní odlišností od ostatních parfémů je, že má černou barvu, která by měla symbolizovat černou duši slávy, jak je uvedeno na obalu.

Co se týče vzhledu flakonu, dalo se předpokládat, že kontroverzní Gaga zvolí originální tvar. Oválný skleněný flakon, ve kterém je jasně vidět černá barva parfému a zlatý uzávěr atypického tvaru. Ostré tvary a netypický vzhled napovrch vystihují osobnost zpěvačky, uvnitř ale najdete jemnou a moderní vůni.

Kampaň na propagaci parfému nafotil Steven Klein a Gaga je na fotkách úplně nahá. Ale to už není nic překvapivého. V září přichází parfém do prodejen a pak se ukáže, zda bude mít takový úspěch jako její stejnojmenné album.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Parfém Lady Gaga Fame: Určeno drahým děvkám, gayům a tvrdým chlapům