×
TOPZINE.cz

Parfém Lady Gaga Fame: Určeno drahým děvkám, gayům a tvrdým chlapům

OBR: Lady Gaga
Lady Gaga a její parfém Fame

Extravagantní zpěvačka Lady Gaga přišla na trh s parfémem, který nepochybně rozpoutal debaty již při jeho tvoření. Svou zcela první vůni nazvala Fame, stejně jako její album.

OBR: Lady Gaga
Lady Gaga a její parfém Fame, Zdroj: facebook.com/ladygaga

Původní záměr parfému pro drahé děvky s příměsí krve a spermatu, čímž vzbudila velkou pozornost, se naštěstí nekoná. Lady Gaga představila harmonickou souhru jednotlivých složek vůní. Její první parfém je kombinací rulíku zlomocného, šafránu, kapek medu až po meruňku a tygří orchidej.

Lady Gaga sama uvedla: „Moje vůně je původně navržená pro dámy ale používá ji i spousta mých gay kamarádů.“ Takže i pánové si přijdou na své. Hlavní odlišností od ostatních parfémů je, že má černou barvu, která by měla symbolizovat černou duši slávy, jak je uvedeno na obalu.

Co se týče vzhledu flakonu, dalo se předpokládat, že kontroverzní Gaga zvolí originální tvar. Oválný skleněný flakon, ve kterém je jasně vidět černá barva parfému a zlatý uzávěr atypického tvaru. Ostré tvary a netypický vzhled napovrch vystihují osobnost zpěvačky, uvnitř ale najdete jemnou a moderní vůni.

Kampaň na propagaci parfému nafotil Steven Klein a Gaga je na fotkách úplně nahá. Ale to už není nic překvapivého. V září přichází parfém do prodejen a pak se ukáže, zda bude mít takový úspěch jako její stejnojmenné album.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..