Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lady Gaga debutuje v Rodriguézově novém filmu. Zahraje si vlčí ženu

Redakce

Redakce

30. 7. 2012

Popová hvězda Lady Gaga si zahraje v novém filmu Roberta Rodriguéze Machete Kills. Režisér, který má za sebou filmy jako Sin City či Desperado, tuto informaci nedávno osobně zveřejnil na svém Twitteru.

Takhle bude Lady Gaga vypadat ve svém prvním filmu Zdroj: imdb.com

Zpěvačka, která má na svém kontě k desce The Fame Monster vůbec nejúspěšnější turné v rámci popové hudby, se objeví na filmovém plátně úplně poprvé za svoji kariéru, ač její hlas jsme už mohli slyšet v seriálu Simpsonových. V Rodriguézově novém filmu bude ztělesňovat elegantní ženu Chameleon, která nedá dopustit na svoji vlčí kožešinu a stylovou bouchačku.

Čtěte také o vztahu mezi Marilynem Mansonem a Lady Gaga

Snímek Machete Kills bude pokračováním předchozího akčního filmu Machete, kde Danny Trejo jakožto bývalý agent Machete objevil korupci na vysokých postech, a zároveň musel bránit své jméno kvůli obvinění z vraždy, kterou nespáchal. V novém pokračování bude Machete požádán vládou USA, aby zarazil mafii její obchody se zbraněmi.

Ve filmu vedle Lady Gaga budeme moci spatřit například Charlieho Sheena jakožto prezidenta spojených států, dále Dannyho Treja, Mela Gibsona či Jessicu Albu. Film Machete Kills půjde do kin v průběhu roku 2013.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lady Gaga debutuje v Rodriguézově novém filmu. Zahraje si vlčí ženu