Koncerty na listopad 2013: Zazáří Nickelback i dvojčata Tegan and Sara

Listopad do Prahy přivede opravdu slušnou dávku významných hudebních jmen. Ihned zkraje měsíce se poprvé českým fanouškům představí kanadské indie duo složené z dvojčat Tegan a Sary Quinových. Koncertní premiéru zažije i popový zpěvák Bruno Mars či rockeři z kapely Nickelback.

FOTO: Tegan and Sara

Tegan and Sara

Kdy a kde: 3. listopadu – Roxy

Začátek akce: 19.00

Vůbec poprvé navštíví ČR kanadská indie skupina Tegan and Sara utvořená roku 1995 dvojčaty Sarou Keirsten a Tegan Rain Quinovými. Fanoušci se na ně mohou přijít podívat už v neděli 3. listopadu do pražského klubu Roxy, kde duo představí své osvědčené i nové písničky. Jejich nedávným obrovským úspěchem pro ně byl singl Closer, který se na Youtube může těšit téměř 10 milionů shlédnutí.

Bruno Mars

Kdy a kde: 6. listopadu – O2 aréna

Začátek akce: 20.00

Další premiérový koncert si užije sedmadvacetiletý Havajan Bruno Mars, vlastním jménem Peter Gene Hernandez, který vystoupí 6. listopadu v pražské O2 aréně.

Mladý a talentovaný zpěvák vystoupal na vrchol současné populární hudby debutovým albem Doo-Wops & Hooligans, jež vydal v roce 2010. Do povědomí se vám mohly zarýt hity jako Just the Way You Are, Grenade, Marry You nebo The Lazy Song. Díky nim byl nominovaný hned na 7 cen Grammy, z nichž si ve finále odnesl sošku za nejlepší popový hudební výkon v mužské kategorii.

Bruno Mars Zdroj: pořadatel koncertu Foto: Kai Z. Feng

Nickelback

Kdy a kde: 7. listopadu – O2 aréna

Začátek akce: 20.00

V rámci evropské The Hit Tour k nám 7. listopadu dorazí také jedna z nejúspěšnějších kanadských rockových kapel současnosti Nickelback.

Skupina představí českým fanouškům své nejznámější hity, které na souhrnném výběrovém nosiči The Best of Nickelback Volume 1 vyjdou 4. listopadu. K dostání tak budou pouhé tři dny před očekávaným koncertem.

Hurts

Kdy a kde: 8. listopadu – Incheba arena

Začátek akce: 19.00

Po velmi úspěšném březnovém koncertu se Hurts vrací opět do Prahy. V rámci turné k nové desce Exile vystoupí 8. listopadu v Incheba Areně.

Zpěvák Theo Hutchcraff a klávesista Adam Anderson jsou známí vynikajícími živými show. Pravidelně se během nich pokoušejí o zachování poklidné intimní atmosféry, ovšem vzhledem k narůstajícímu zájmu a s ním spojeným úspěchem se to Manchesterskému duu daří čím dál méně.

Další tipy na koncerty

Placebo – 13. listopadu, 20.00 – Velký sál Lucerny

Crystal Fighters – 14. listopadu, 20.30 – Meet Factory

Jethro Tull – 21. listopadu, 20.00 – Velký sál Lucerny

Nick Cave & The Bad Seeds – 22. listopadu, 20.00 – Tipsport arena

Transmission – 30. listopadu, 21.00 – O2 aréna

Koncerty na listopad 2013: Zazáří Nickelback i dvojčata Tegan and Sara
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*