Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Nickelback hlásí pro rok 2013 koncert v ČR. Bude historicky první

Adam Vrána

Adam Vrána

11. 3. 2013

Kanadská rocková skupina Nickelback se v rámci letošního turné chystá zastavit i v Praze, kde by měla zahrát 7. listopadu v O2 areně. Informace se už objevila i na oficiálním webu kapely.

FOTO: Nickelaback

Praha se v roce 2013 stane jednou z koncertních zastávek Nickelback. Zdroj: nickelback.com

Po loňském turné k desce Here and Now se tak kapela hodlá do Evropy vrátit, tentokrát pod záštitou koncertní šňůry s názvem The Hits. „Ty spousty lidí, kteří dorazili na naše koncerty, nás doslova nadchly,“ osvětluje důvod návratu do Evropy frontman Nickelback Chad Kroeger.

Na pražském koncertě, který bude vůbec prvním v ČR, mohou fanoušci očekávat zejména songy z repertoáru posledních desíti let. Těšit se tak mohou třeba na skladby How You Remind Me nebo Rockstar, současně ale zazní i nejaktuálnější hity Lullaby nebo Trying Not to Love You.

Během kariéry vydali Nickelback 7 alb, dosáhli celkem pěti nominací na cenu Grammy a v roce 2009 byli vyhlášeni skupinou desetiletí. Kromě toho obdrželi tři ceny American Music Awards za nejlepší pop rockové album a díky 50 milionům prodaných desek získali v roce 2006 i cenu World Music Awards v kategorii Nejprodávanější rockový interpret.

„Předprodej vstupenek na koncert bude zahájen 15. března,“ potvrdil dnes pro TOPZINE.cz Petr Novák z agentury Echo promotion. Jejich cena se má pohybovat od 990 do 1.490 korun.

Jako support zahrají američtí Skillet.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nickelback hlásí pro rok 2013 koncert v ČR. Bude historicky první