Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Indie-popová dvojčata Tegan and Sara zakoncertují v Praze

Denisa Šebestová

Denisa Šebestová

22. 10. 2013

Indie-popové písničkářské duo Tegan and Sara, tvořené jednovaječnými dvojčaty, zavítá do Prahy. Vystoupí zde 3. listopadu 2013.

FOTO: Tegan and Sara

Tegan and Sara Zdroj: Roxy Promotion

Kanadská dvojčata Tegan a Sara Quinovy si svou pražskou premiéru odbudou v klubu Roxy. Na nynějším turné propagují aktuální desku Heartthrob, z níž je posluchačům známý hlavně singl Closer. Album je jejich sedmým studiovým počinem a produkoval ho Greg Kurstin, který stojí za nahrávkami Lily Allen, Pink či Foster The People.

Sestry Quinovy spolu založily kapelu v roce 1995 v rodném Calgary, obě hrají na klávesy a kytaru. Prorazily v roce 2002 s albem If It Was You. Jejich hudba oslovuje I kolegy z hudební branže, například známější duo White Stripes si od sester vypůjčilo song Walking With A Ghost. Výraznějšího komerčního úspěchu se dočkaly s letošním vydáním alba Heartthrob, kterého si ve výraznější míře všímají i evropské rádiové stanice.

Na pražském koncertě by měly zaznít hlavně nové songy právě z alba Heartthrob. Vstupenky přijdou na 537 korun a jsou již k dostání v předprodeji. K dispozici jsou také VIP vstupenky, které fanouškům umožní setkat se se sestrami osobně. Koncert v pražském Roxy začíná 3. listopadu v 19 hodin.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Indie-popová dvojčata Tegan and Sara zakoncertují v Praze