Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Bruno Mars míří na koncert do Prahy. Své retro hity přiveze na podzim

Redakce

Redakce

22. 2. 2013

Bruno Mars - Main Pub 1 - Kai Z. Feng_LRBruno Mars, jeden z nejprodávanějších interpretů současnosti, si odbyde premiéru v Praze. Fanoušci si budou moci živě vychutnat písně tohoto havajského rodáka 6. listopadu 2013. Zastaví se u nás v rámci turné The Moonshine Jungle.

Bruno Mars Zdroj: pořadatel koncertu Foto: Kai Z. Feng

Bruno Mars Zdroj: pořadatel koncertu Foto: Kai Z. Feng

Lístky na vystoupení jedinečného zpěváka ještě nemají stanovenou cenu, ale jelikož přijdou do prodeje už 1. března, můžeme v nejbližších dnech očekávat upřesnění. Turné má dvě části, ta americká začíná 22. června ve Washingtonu a evropská 2. října v Belfastu.

Bruno Mars vydal svou druhou desku koncem loňského roku. Je to dort upečený z geniálních přísad hip-hopu, reggae, popu a soulu. Nese název Unorthodox Jukebox a bude to právě to album, které Bruno představí českému publiku, ačkoliv zazní jistě i oblíbené hity z desky předchozí.

Začalo to u Elvise

Doufejme jen, že zase neudělá průšvih s drogami jako v klubu Hard Rock Café v Las Vegas před třemi lety. Pár týdnů před vydáním debutového alba ho policie obvinila z držení kokainu. Přiznal svou chybu a vyvázl jen s roční podmínkou.

Klukovi, jenž začínal jako dětský imitátor Elvise Presleyho, je nyní 27 let a jeho songy vtáhnou posluchače skvělým nápadem, rytmem a nakonec i dobře utvořeným retro klipem. Pokud bude v tomhle tempu Bruno Mars pokračovat i nadále, mohou se čeští fanoušci těšit na nezapomenutelnou show.

Vstupenky na koncert budou k dostání v běžné síti předprodejů, a to od 1. března, prodej začne v 9:00 ráno. Nejlevnější místa k sezení přijdou na 1090 korun, nejdražší na 1390. Lístky ke stání stojí 990 korun, pokud chcete hned k pódiu, připravte si 1290 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bruno Mars míří na koncert do Prahy. Své retro hity přiveze na podzim