Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Jennifer Aniston unesou zločinci. V prequelu k filmu Quentina Tarantina

Hvězda seriálu Přátelé se rozhodla udělat menší odbočku z dráhy romantických komedií. Zahraje si v prequelu filmu Quentina Tarantina Jackie Brownová.

Jennifer Aniston se ocitne mezi ostrými hochy. Zdroj: distributor filmu

Pamatujete si na Tarantinovu gangsterku Jackie Brownová? A pamatujete si z ní zvláštní dvojici lupičů Ordella a Louise v podání Roberta De Nira a Samuela L. Jacksona? Tarantino je převzal z knižní předlohy Elmora Leonarda a tato dvojka se vrátí na plátna kin v adaptaci dalšího Leonardova románu, který v Česku vyšel pod názvem Rukojmí.

Přečtěte si recenzi posledního filmu Jennifer Aniston, Šéfové na zabití

Louis a Ordell v ní zkusí vydělat na únosu manželky jednoho detroitského boháče, ze kterého budou chtít vytřískat tučné výkupné. Únosci ovšem netuší, že manželství právě prodělává těžkou krizi, takže ženuška, kterou si zahraje Jennifer Aniston, jejich čin uvítá a ještě spolu s nimi začne kout pikle proti manželovi.

Nový snímek Switch tentokrát nevzniká v dílně Quentina Tarantina, na režijní stoličku usedne zatím nepříliš známý Daniel Schechter. De Nira a Jacksona potom vystřídají o nějaký rok mladší John Hawkes (nominovaný na Oscara za Winter’s Bone) a Mos Def. Do dalších rolí se uvažuje o Dennisi Quaidovi či Ty Burrellovi (Taková moderní rodinka).

Obsazení Aniston mezi drzé zloduchy místo do další tuctové komedie by mohlo být osvěžující, stejně tak příběh má potenciál na slušný thriller. Na výsledek si ovšem musíme počkat až do příštího roku.

Switch

Krimi
USA, 2013

Režie: Daniel Schechter
Hrají: Jennifer Aniston, Mos Def, John Hawkes, Dennis Quaid, Ty Burrell

Premiéra v ČR: rok 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jennifer Aniston unesou zločinci. V prequelu k filmu Quentina Tarantina