Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Hvězdy Terapie láskou opět spolu. Psychickou poruchu vystřídá FBI

Veronika Jílková

Veronika Jílková

24. 3. 2013

Režisér David O. Russell natočil romantickou komedii Terapie láskou, nominovanou na Oscara. Nyní se s ústřední dvojicí Jennifer Lawrence a Bradleym Cooperem vrací na scénu, aby společnými silami natočili historické drama.

FOTO: Terapie láskou

Jennifer Lawrence a Bradley Cooper ve filmu Terapie láskou. Zdroj: Bontonfilm

Úspěšný snímek Terapie láskou měl u nás premiéru letos v únoru a získal celkem osm nominací na Oscara, z nichž si právě Jennifer Lawrence jednu zlatou sošku za hlavní roli odnesla.

Nyní se Lawrence společně s Bradleym Cooperem vrací ke spolupráci s Russellem, aby se společně podíleli na novém projektu, který doposud bohužel nenese žádný oficiální název.

Děj se bude odehrávat v prostředí FBI 70. let. Tehdy se odehrála operace k prozrazení zkorumpovaného jednání politiků. Oficiální název této operace zní Abscam Sting Operation, z čehož by mohl být odvozen i název filmu. Výsledkem operace bylo vyšetřování a následné odsouzení senátora, pěti poslanců a dalších vládních osobností v Kongresu.

K hvězdnému obsazení se také přidá Jeremy Renner, Amy Adams, Christian Bale nebo Louis C. K. Americká premiéra filmu je naplánovaná na 13. prosince 2013.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hvězdy Terapie láskou opět spolu. Psychickou poruchu vystřídá FBI