Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Hvězdy Terapie láskou opět spolu. Psychickou poruchu vystřídá FBI

Veronika Jílková

Veronika Jílková

24. 3. 2013

Režisér David O. Russell natočil romantickou komedii Terapie láskou, nominovanou na Oscara. Nyní se s ústřední dvojicí Jennifer Lawrence a Bradleym Cooperem vrací na scénu, aby společnými silami natočili historické drama.

FOTO: Terapie láskou

Jennifer Lawrence a Bradley Cooper ve filmu Terapie láskou. Zdroj: Bontonfilm

Úspěšný snímek Terapie láskou měl u nás premiéru letos v únoru a získal celkem osm nominací na Oscara, z nichž si právě Jennifer Lawrence jednu zlatou sošku za hlavní roli odnesla.

Nyní se Lawrence společně s Bradleym Cooperem vrací ke spolupráci s Russellem, aby se společně podíleli na novém projektu, který doposud bohužel nenese žádný oficiální název.

Děj se bude odehrávat v prostředí FBI 70. let. Tehdy se odehrála operace k prozrazení zkorumpovaného jednání politiků. Oficiální název této operace zní Abscam Sting Operation, z čehož by mohl být odvozen i název filmu. Výsledkem operace bylo vyšetřování a následné odsouzení senátora, pěti poslanců a dalších vládních osobností v Kongresu.

K hvězdnému obsazení se také přidá Jeremy Renner, Amy Adams, Christian Bale nebo Louis C. K. Americká premiéra filmu je naplánovaná na 13. prosince 2013.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hvězdy Terapie láskou opět spolu. Psychickou poruchu vystřídá FBI