×
TOPZINE.cz

Hvězdy Terapie láskou opět spolu. Psychickou poruchu vystřídá FBI

FOTO: Jennifer Lawrence a Bradley Cooper ve filmu Terapie láskou
Mohli bychom spolu sakra aspoň jednou mluvit bez toho, abys mi neustále připomínal, že můj zatracenej manžel je mrtvej? Zdroj: Distributor filmu

Režisér David O. Russell natočil romantickou komedii Terapie láskou, nominovanou na Oscara. Nyní se s ústřední dvojicí Jennifer Lawrence a Bradleym Cooperem vrací na scénu, aby společnými silami natočili historické drama.

FOTO: Terapie láskou
Jennifer Lawrence a Bradley Cooper ve filmu Terapie láskou. Zdroj: Bontonfilm

Úspěšný snímek Terapie láskou měl u nás premiéru letos v únoru a získal celkem osm nominací na Oscara, z nichž si právě Jennifer Lawrence jednu zlatou sošku za hlavní roli odnesla.

Nyní se Lawrence společně s Bradleym Cooperem vrací ke spolupráci s Russellem, aby se společně podíleli na novém projektu, který doposud bohužel nenese žádný oficiální název.

Děj se bude odehrávat v prostředí FBI 70. let. Tehdy se odehrála operace k prozrazení zkorumpovaného jednání politiků. Oficiální název této operace zní Abscam Sting Operation, z čehož by mohl být odvozen i název filmu. Výsledkem operace bylo vyšetřování a následné odsouzení senátora, pěti poslanců a dalších vládních osobností v Kongresu.

K hvězdnému obsazení se také přidá Jeremy Renner, Amy Adams, Christian Bale nebo Louis C. K. Americká premiéra filmu je naplánovaná na 13. prosince 2013.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..