×
TOPZINE.cz

Harry Potter: Plakáty k druhým Relikviím smrti jsou na světě! Mrkněte na galerii

!Fotogalerie!Tak toto musí vzít všem fanouškům potterovského světa dech! Nové plakáty vyrobené pro poslední díl o slavném kouzelnickém učni opravdu stojí za zhlédnutí. Posuďte sami.

Nové plakáty opravdu stojí za to, Zdroj: distributor filmu

Druhá část posledního dílu s názvem Harry Potter a Relikvie smrti – část 2 nás zavede zpět k životu samotného Harryho Pottera (Daniel Radcliffe) a jeho přátel Rona (Rupert Grint) a Hermiony (Emma Watson). Trojice kouzelníků putuje světem, aby dokončila, co začala: plánují zničit rozpolcené duše Lorda Voldemorta (Ralph Fiennes), čaroděje, který jde Harrymu po krku už od prvního dílu (Kámen mudrců). Na konci čeká tuto dvojici závěrečná bitva, která rozhodne o osudu celého kouzelnického světa.

FOTO: Speciál Harry Potter

První plakát s Hermionou nebyl nic extra, jak jsme již psali. Tentokrát se ale podařily akčnější a originálnější plakáty, které snad budeme vídat i v českých kinech.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/harry-potter-posters/]

Harry Potter a Relikvie smrti – část 2 (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II)

Dobrodružný/Drama/Rodinný/Fantasy
Velká Británie/USA, 2011

Režie: David Yates
Hrají: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Helena Bonham Carter, Bonnie Wright, Maggie Smith, Evanna Lynch, Robbie Coltrane, Alan Rickman, Geraldine Somerville, Natalia Tena, Kelly Macdonald, Tom Felton, Toby Regbo, Emma Thompson, Ralph Fiennes, Michael Gambon, Gary Oldman

Premiéra v ČR: 14. července 2011Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..