Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Emma Watson bude kostymérka Marilyn Monroe. Skutečně líbá jako anděl?

Redakce

Redakce

30. 9. 2010

Britská herečka Emma Watson, známá především ze série filmů o čarodějnickém učni Harrym Potterovi, si zahraje v připravovaném filmu ze života americké herečky a sexbomby 50. let – Marilyn Monroe.

Film s názvem My Week with Marilyn vychází z deníku Colina Clarka (Eddie Redmayne), jenž byl v roce 1957 zaměstnancem herce a režiséra Laurence Oliviera (Kenneth Branagh). Clark měl tehdy za úkol starat se o slečnu Monroeovou (Michelle Williams) během jejího pobytu v Londýně, kam se vydala z důvodu natáčení filmu Princ a tanečnice.

Clark vypráví o devíti dnech strávených s touto blonďatou superstar. Nevynechal ani historky o jejich společném nahatém koupání v Temži nebo o návštěvě jeho kmotra na hradě Windsor. Emma Watson ve filmu ztvární mladou kostymérku Lucy, pracující v zákulisí právě při natáčení Prince a tanečnice. Zároveň bude randit s Clarkem, jenž ji ve své knize popisuje jako tu, co líbá jako anděl.

Pro Emmu představuje role Lucy první herecké obsazení po dotočení závěrečných dílů Harryho Pottera – Harry Potter a relikvie smrti: část 1. a 2. V roce 2008 také zapůjčila svůj hlas animované postavičce z filmu Příběh o Zoufálkovi.

Natáčení snímku My Week with Marilyn odstartuje 4. října v londýnských Pinewood Studios. Režie se ujme Simon Curtis, známý především jako tvůrce nezávislých filmů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Emma Watson bude kostymérka Marilyn Monroe. Skutečně líbá jako anděl?