Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

FOTO: Lady Gaga zabíjí ve filmu režiséra Sin City. Mrkněte na plakát

Jan Novotný

Jan Novotný

31. 7. 2012

Přinášíme vám nový a pro většinu příznivců řežby v rukou Roberta Rodrigueze překvapivý plakát k filmu Machete Kills. Je na něm totiž zpěvačka Lady Gaga. A jak na Twitteru Rodriguez potvrzuje: Zpěvačka byla zatraceně cool!

Lady Gaga bude i herečkou. Zdroj: distributor filmu

Zmínka režiséra Roberta Rodigueze je zatím první odhalení předem neohlášených herců, kteří by si měli v novém Machete Kills zahrát. V tomto případě to je – pozor – zpěvačka Lady Gaga jakožto postava La Chameleón.

„Zrovna jsem s @ladygaga (její profil na Twitteru – pozn. red.) dokončil spolupráci na filmu Machete Kills. Byla ZATRACENĚ COOL!“ napsal Rodriguez.

Přestože se zatím neví, jakou konkrétní roli bude Lady Gaga hrát, měla by být – jak se patří – opravdu žhavá a nebezpečná. Sami se můžete podívat na plakát, který se po rozkliknutí zvětší.

V Machete Kills bude mít hlavní roli opět Danny Trejo, jenž jako správný buřič pojede skrz vyprahlé Mexiko, aby sejmul problémového obchodníka se zbraněmi. Dále ve filmu uvidíme Mela Gibsona, Amber Heard, Sofii Vergaru, Jessicu Albu, Michelle Rodriguez, Charlieho Sheena nebo Vanessu Hudgens. Tento explozivní výběr herců by v kinech mohl vybuchnout během příštího roku.

Machete Kills

Akční
USA, 2013

Režie: Robert Rodriguez
Hrají: Danny Trejo, Michelle Rodriguez, Demián Bichir, Tom Savini, Jessica Alba, Mel Gibson, Amber Heard, Sofía Vergara, Charlie Sheen, Lady Gaga, Vanessa Hudgens

Premiéra: rok 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Lady Gaga zabíjí ve filmu režiséra Sin City. Mrkněte na plakát