Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Milovník komiksů Robert Rodriguez

Redakce

Redakce

20. 6. 2010

!SPECIÁL! Dark Horse Comics oznámil plány zveřejnit další díl Predators producenta Roberta Rodrigueze. Film ale nakonec zfilmoval maďarský režisér Nimród Antal, který se 40 milionovým rozpočtem natáčel od půlky října 2009.

Robert Rodriguez Zdroj: austin360.com

Zpráva o tom, že se už brzy můžeme těšit na Predators trojku nebyla ani takovým překvapením pro fanoušky, jako zpráva o tom, co má vůbec Rodriguez společného s komiksem. Robert Rodriguez mluví o sobě jako o milovníkovi komiksů. A jak zná vydavatelskou společnost Dark Horse, věděl, že právě ona bude to nejlepší ve spojení s jeho scénářem.

Predators Zdroj: splashpage.mtv.com

Podle Rodrigueze se vše stalo až moc rychle. Scénář pro Predators byl napsán dřív než stačil uschnout inkoust na prvních stranách a hned se začalo natáčet. Natáčení šlo stejně rychle jako psaní scénáře. Rodriguez se pak už ke všemu vyjadřoval pouze přes telefon a s ním ve spojení byl editor z Dark Horse Scott Allie.

Topzine.cz pro vás připravil Speciál k filmu Predátoři, v němž vám představíme nový film, který přijde do kin 8. 7. 2010, podíváme se na herecké obsazení a tvůrce snímku a budeme vás zpravovat o všem, co se kolem něj šustne.

Teď už se můžeme jen těšit na červenec, kdy bude premiéra Predators. A že nebude nouze ani o filmové hvězdy nás přesvědčilo obsazení do rolí. Ve filmu se objeví například  Adreien Brody, Oleg Taktarov, Walton Goggins, Topher Grace, Danny Trejo, Laurence Fishburne.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Milovník komiksů Robert Rodriguez