Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Expendables 3 nabírají herce. Po Cageovi se přidal i Jackie Chan

Alice Hříbalová

Alice Hříbalová

19. 12. 2012

Zběsilá smršť létajících kulek a břitkých hlášek se dočká dalšího pokračování. Řadu akčních hrdinů v něm rozšíří i Jackie Chan.

FOTO: Jackie Chan ve filmu Křižovatka smrti 3

Jackie Chan se objevil ve více než 120 filmech. Uvidíme ho i v Expendables 3? Zdroj: Warner

Nebývá zvykem, že druhý díl filmové série překoná ten první. Snímku Expendables: Postradatelní 2 se to však podařilo a svým tvůrcům vynesl ještě o 30 milionů dolarů více než jeho předchůdce. Postavit vedle sebe legendární akční hvězdy, jako jsou Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger či Jean-Claude Van Damme, se ukázalo být sázkou na úspěch. Není proto žádným překvapením, že se diváci mohou těšit na třetí část série, která je naplánována na rok 2014.

Čtěte také: Film Expendables 3 se už chystá. Ulovil Nicolase Cage, zkouší i další

S novým pokračováním čeká fanoušky i příjemný bonus v podobě Jackieho Chana, který spolupráci na předchozích snímcích odmítl. „Sly (Stallone) mě oslovil při natáčení Expendables 2, ale tehdy jsem byl uprostřed natáčení filmu CZ12 a nemohl jsem jeho nabídku přijmout,“ uvedl Chan na tiskové konferenci v Kuala Lumpur.

Nyní však tento kung-fu mistr, a především jeden z nejpopulárnějších asijských herců současnosti roli přijal. Jedním z jeho požadavků bylo obdržet ve filmu dostatečně velký prostor, fanoušci této čínské legendy se tedy mají na co těšit.

Expendables 3, The

Akční / Dobrodružný / Thriller
USA, 2014

Hrají: Sylvester Stallone, Jason Statham, Nicolas Cage, Jet Li, Jackie Chan

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Expendables 3 nabírají herce. Po Cageovi se přidal i Jackie Chan