Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Film Expendables 3 se už chystá. Ulovil Nicolase Cage, zkouší i další

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

15. 8. 2012

Čeští diváci ještě ani neměli možnost vidět Expendables 2 a už se chystá třetí díl. Producent potvrdil, že zatím podepsal smlouvu s Nicolasem Cagem. Zároveň bude přemlouvat i další akční hvězdy.

Nicolas Cage opět předvede svůj prvotřídní talent. Zdroj: distributor filmu

Když jste akční hvězda, která má ale ty nejslavnější filmy už za sebou, pravděpodobně se nevyhnete sérii filmů Expendables. V prvním díle to byl třeba Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger nebo Bruce Willis. V pokračování, které se do českých kin dostane v září, to je i božský Chuck Norris nebo Jean-Claude Van Damme. Teď se připravuje obsazení trojky.

Podívejte se na fotky z natáčení Expendables 2. Chuck Norris se tu směje

Producent Avi Lerner potvrdil, že ve třetím díle uvidíme všechna tato jména, plus ale několik navíc. „Oslovili jsme Clinta Eastwooda, aby se připojil, protože pro něj máme vymyšlený charakter. Přemlouváme Harrisona Forda. A také chceme Wesleyho Snipese, až se vrátí z vězení,“ vyjmenoval magazínu Total Film.

Jedna hvězda je však už potvrzená. „Dám vám ale ještě jedno jméno, máme Nicolase Cage,“ dodal Lerner. Hvězda snímků jako Skála nebo Con Air už prý podepsala smlouvu. Koho bude hrát, producent neprozradil. Doplnil jen to, že se pravděpodobně vrátí i Mickey Rourke, který druhý díl vynechal.

Kdy se začne natáčet, není úplně jisté. Eastwood má teď plné ruce práce a není žádná známka toho, že by se k Postradatelným skutečně připojil. Wesley Blade Snipes se z vězení dostane 19. července příštího roku, a pokud on přijme, toto datum bude pro všechny klíčové.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Film Expendables 3 se už chystá. Ulovil Nicolase Cage, zkouší i další