Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Stallone vrací úder Chuckovi: Expendables 2 budou pro dospělé

Marek Benda

Marek Benda

21. 3. 2012

OBR: Arnold, Sly v nemocniciExpendables 2 už mají za sebou první trailer, nabušený plakát i prohlášení nedotknutelného Chucka Norrise, že na akční řežbu budou moci přijít do kin i děti. Opravdu je tomu tak?

OBR: Arnold, Sly v nemocnici

Totálně to stálo za to! Zdroj: youtube.com

Postradatelní 2 už jsou dávno v postprodukci a do kin se chystají na začátek školního roku, přesně 6. září. Právě děti školou povinné ale mohou mít nakonec utrum. Zápas o rating totiž pokračuje, Sylvester Stallone se oproti dřívějšímu prohlášení Chucka Norrise vyjádřil takto: „Proletěly kolem nás různé zvěsti a fámy. Postradatelní 2 mají rating R (restricted – omezený).“

To znamená, že diváci mladší 17 let se v Americe na film podívají jen v doprovodu dospělých. Co je ale důležité, takové snímky většinou obsahují výrazně násilné scény, nahotu a vulgarismy.

Čtěte původní zprávu od Chucka: Expendables 2 nebudou sprostí

Uvidíme, co na to Chuck Norris. Jeho renomé a kultovní narážky zaúřadovaly i při nedávném pobytu Arnolda Schwarzeneggera a Sylvestera Stallonea v nemocnici. Oba herci si uhnali zdravotní problémy při natáčení a internetem už kolovaly zvěsti, že za to může právě Chuck Norris. Sly by si měl dávat pozor na to, co říká, aby se brzy nevrátil do rukou chirurgů.

Postradatelní 2 (Expendables 2)

Akční
USA, 2012

Režie: Simon West
Hrají: Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone, Bruce Willis, Chuck Norris, Jean-Claude Van Damme, Scott Adkins, Jet Li, Jason Statham, Dolph Lundgren, Mickey Rourke, Randy Couture, Terry Crews

Premiéra v ČR: 6. září 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Stallone vrací úder Chuckovi: Expendables 2 budou pro dospělé