Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Chuck Norris zakázal sprosťárny v Postradatelných 2. A tvůrci se lekli

Veronika Jílková

Veronika Jílková

22. 1. 2012

Terč všemožných vtípků Chuck Norris se rozhodl, že ty přisprostlé přestává mít rád. Studio proto raději ustupuje a snaží se Postradatelné 2 upravit tak, aby jich bylo minimum.

Chuck Norris jde proti humoru. Zdroj: youtube.com

Velké omezení čeká scénář nově připravovaného snímku Postradatelní 2, kde si zahrají mimo jiné i Chuck Norris a Sylvester Stallone. Oproti prvnímu dílu, kde jsme mohli být svědky celkem ostrých hlášek a dialogů, se možná u pokračování budeme nudit. Dvojka totiž bude mít přístupnost PG-13, což znamená, že nesmí obsahovat větší množství vulgarismů.

Podívejte se na trailer k druhým Expendables

Chuck Norris se vyjádřil, že původní scénář jich obsahoval příliš mnoho. Díky (nebo kvůli?) jeho stanoveným podmínkám ale může být snímek zpřístupněn i mládeži, což okomentoval následovně: „Odmítl jsem hrát v něčem, na co se nemůžou dívat mladí diváci.“

Celou situaci potvrdil i kolega Sylvester Stallone, který ovšem fanoušky přes všechno uklidňuje, že tento akční snímek nenechá v klidu diváka žádné věkové skupiny.

Těšit se můžeme krom legendárního Chucka Norrise na opět známou bandu včetně Bruce Willise nebo Arnolda Schwarzeneggera, ke kterým se přidá třeba i Jean-Claude Van Damme.

Přečtěte si recenzi prvního a vtipného dílu Expendables

Dějově půjde o pokračování jedničky a premiéra je naplánovaná na 6. září 2012. Režie se chopil Simon West (Con Air, Lara Croft – Tomb Raider).

Postradatelní 2 (Expendables 2, The)

Akční / Dobrodružný / Thriller
USA, 2012

Režie: Simon West
Hrají: Sylvester Stallone, Jason Statham, Liam Hemsworth, Dolph Lundgren, Jean-Claude Van Damme, Jet Li, Terry Crews, Randy Couture, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Chuck Norris, Scott Adkins, Nan Yu, Amanda Ooms, Novak Djokovic

Premiéra v ČR: 6. září 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chuck Norris zakázal sprosťárny v Postradatelných 2. A tvůrci se lekli