Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Během Česko Slovensko má talent zapálili kaskadéři divadlo

Veronika Jílková

Veronika Jílková

10. 10. 2011

Včerejší přenos byl jak jinak než nadupaný spoustou talentů a skvělých výkonů, které publikum brněnského divadla postavily na nohy. Dokonce museli zasáhnout i hasiči.

Kaskadéři zapálili Mahenovo divadlo. Zdroj: Prima TV

Hned na začátku celé divadlo roztančil Jaroslav Hueber, který předvedl důchodcovský rock’n’roll. „Vy jste starý, jak je i Las Vegas staré,“ zhodnotil jeho výkon Jaro Slávik, který tento den oslavil 34. narozeniny.

V ČS má talent vystoupila dříve i LuŠtěLa

Mladým zpěvákům se opět velice dařilo – jedenáctiletý Martin předvedl skvělý výkon s písní Hallelujah, za což ho Slávik pochválil. Jedenáctiletá Veronika Mertová poté vystřihla skvělého Elvise Presleyho a nadšená byla nejvíce Lucie Bílá. „Nemám ráda zpěvačky, které si toto vyberou, ty ses pro to ale narodila!“

Divadlo bylo v plamenech

Mahenovo divadlo zažilo i jistou nemilou situaci, a to ve chvíli, kdy se na pódiu objevili kaskadéři, kteří předváděli agresivní únos a rvačky. Zapálili si rekvizity a nebýt pohotového místního hasiče, brněnské divadlo by nejspíš už v tuto chvíli nemuselo stát. I přes tuto událost kaskadéři postoupili dál.

Vzdušnou akrobacii předvedla skupina Vertigo

Už jste někdy někoho viděli, jak tančí na hudbu, která se k danému tanci vůbec nehodí? Ano? Pak to možná byla taneční skupina Credance, která tuto kombinaci dokáže perfektně spojit. Nikol Vanilla zazpívala píseň od Natalie Oreiro. A aby její vystoupení nebylo příliš suché, začala se při tom svlékat. „Máte hezký tělo, ale to je málo,“ protestovala Lucie Bílá poté, co ze soutěžící nemohli Martin Dejdar ani Slávik spustit oči.

Na prknech divadla se předvedla i operní pěvkyně, cvičitelky u tyče, Jan Šulista hrající na klávesy, akrobatka Jessica Bieske nebo babička Hildegarda, jejíž/jehož výkon byl tak špatný, že nebyl raději ani vpuštěn do přenosu. Také jsme viděli vynikající akrobatickou skupinu Vertigo, která se spouštěla ve vzduchu na červených plátěných pásech. A ani tentokrát nebyla nouze o nespočet osobitých kouzelníků, kterým se ovšem v letošním ročníku soutěže moc nedaří.

Už minule se v ČS má talent objevil transvestita. Hrál si na Bílou

Třešničkou na dortu byla na závěr devatenáctiletá absolventka církevní konzervatoře Andrea Gabrišová, která odzpívala píseň All That Jazz z muzikálu Chicago. Zvládla to na výbornou, a ještě si vysloužila standing ovation. „Začátek dobrý, konec ještě lepší. Vy máte talent!“ zatleskal zpěvačce Martin Dejdar.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Během Česko Slovensko má talent zapálili kaskadéři divadlo