Menu
TOPZINE.cz
Apetit

V Česko Slovensko má talent si transvestita hrál na Bílou. Ta byla sprostá

Veronika Jílková

Veronika Jílková

4. 10. 2011

V pátém díle talentové show jsme byli svědky vzestupu mnoha talentů. Opět se zpívalo, tančilo, skákalo, kouzlilo a vtipkovalo. Ani tentokrát ovšem nechybělo naštvání poroty nebo totální zesměšnění a fiaska.

Soutěžící Pity a Stevie. Který z nich má větší talent? Zdroj: ofic. stránky

V posledním Česko Slovensko má talent se na pódiu objevilo mnoho nových tváří, které jen tak z hlavy nevypustíte. A to v pozitivním smyslu i v negativním, protože také pátý přenos této talentové show opět stál za to.

V minulém ČS má talent vystoupila LuŠtěLa! A došlo i na slzičky

Jako první se objevil imitátor Lucie Bílé, Pity. Že by ale Bílá byla nadšená, to se rozhodně říct nedá. Její ohodnocení slovy „Toto teda nedělám,“ transvestitu do dalšího kola neposlalo. Porotce Jaro Slávik musel zase promluvit do duše choreografce taneční skupiny ATS Domino: „Ježišimarja, vy jste se dívala na korejskou televizi? To vypadá jako tanec při příležitosti vystřelení Sputniku v Moskvě na Rudém náměstí. Takové věci se děly před půl stoletím. Teď se píše rok 2011.“

Porotci jsou prý sráči

„Jsou to sráči,“ komentoval v zákulisí rozhodnutí poroty Milan Krško, který s nulovou pokorou přišel na pódium a ne moc kvalitně zatančil Michaela Jacksona.

Dívčí skupina Ladylicious, která svým pestrým tancem roztančila porotu, dostala obzvlášť velkou pochvalu od Lucie Bílé: „Jste osobitý a zlobivý. Prostě geniální! Hodný holky jdou do nebe, ale zlobivý – my půjdeme tam, kam chceme. A vy taky!“

Dívčí skupina Ladylicious roztančila porotu

Velkým trapasem si tentokrát prošel Martin Winkelbauer, který se do soutěže přihlásil proto, že po deseti letech nepříjemného manželství chtěl konečně uskutečnit své sny a prosadit se. Jeho příběh o tenise bohužel nevyšel.

Soutěžící, který pobouřil celé divadlo a hlavně Lucii Bílou, Bronislav Přikryl, se začal svlékat a tančit. Obhájil se slovy, že tímto talentem baví děti na táboře. „Nechutný, blbý a ne! Ježiš, ten mě nasral!“ sdělila verdikt Lucie Bílá.

Jaro Slávik si v divadle oblíbil zpěváka Tomáše Buranovského, který se doprovázel na kytaru, a jeho postup do dalšího kola potvrdil slovy: „Viděli jsme zrod hvězdy!“

Manžel mě ve zpěvu moc nepodporuje

Antonie Burdigová zazpívala německou verzi písně Akropolis Adieu. „Manžel mě ve zpěvu moc nepodporuje,“ uvedla na začátku. Po jejím výkonu nám došlo, proč asi. Porota ale soutěžící poslala do dalšího kola.

O výhru a cestu do Las Vegas se včera ucházeli i skokani na kole Trialshow.cz, pyrotechnici Elements, tanečnice u tyče Carat Angels, pětičlenný Kriskroskvintet, vynikající devítiletá zpěvačka Barbora Cinová nebo skupina Krematorium, která zmixovala píseň Highway To Hell a Skákal pes.

Elements podruhé v soutěži. Umístí se letos na lepším místě?

Jako poslední soutěžící se na pódiu objevil Stevie ze Skotska. Začal polykat očíslované mince a poté je zase vyplivl – a to v pořadí, které navrhovalo publikum! Po chvíli ale banka zavřela, a tak musel spolknout pingpongový míček. Ani to ale pohotovému a vtipnému kouzelníkovi nestačilo a spolkl cukr, který zapil vodou. Co z něj vylezlo poté? Opět práškový cukr. Nakonec spolkl rybičku Johnnyho, kterou do akvária vrátil zpět živou! Tento kouzelník, na rozdíl od ostatních v tomto přenose, u poroty i diváků zabodoval na dvě stě procent.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V Česko Slovensko má talent si transvestita hrál na Bílou. Ta byla sprostá