×
TOPZINE.cz

Arnold Schwarzenegger bude v novém Terminátorovi. Prý už naposledy

Arnold Schwarzenegger definitivně zakončil dohady a veřejně oznámil, že se vrací ke své nejúspěšnější roli Terminátora. Prý už ale naposledy.

Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger se na důchod rozhodně nepřipravuje. Zdroj: MGM

Pětašedesátiletý herec svou účast ve filmu potvrdil v Londýně během tiskové konference ke svému novému snímku Konečná, který má v Česku premiéru až 7. února. Navzdory neúspěchu posledního Terminátora s Christianem Balem se producenti rozhodli natočit v pořadí již na pátý díl a vsází právě na Arnolda Schwarzeneggera, který by mohl obnovit tradici a věhlas prvních třech filmů.

Zatím není znám ani základní příběh, ale je jisté, že scénář napíší Laeta Kalogridis a Patrick Lussier, přičemž Kalogridis je známá především scénáři k filmům Prokletý ostrov nebo Alexander Veliký a Lussier Smrtonosnou jízdou, kterou také režíroval. Je také potvrzeno, že film nebude navazovat na předchozí Terminator Salvation, ale vrátí se k motivům cestování v čase.

Sám Schwarzenegger říká, že si znovu užívá filmovou atmosféru, jíž se nemohl kvůli svému guvernérování věnovat a Terminátor rozhodně nebude posledním jeho natáčením. Plánuje také pokračování Barbara Conana pod názvem Legenda o Conanovi nebo si zahraje ve filmu The Tomb po boku Sylvestera Stallonea.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..