Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Konečná se Schwarzeneggerem má necenzurovaný trailer. Je plný hlášek

Redakce

Redakce

9. 1. 2013

prioritalaststand4Podívejte se na první necenzurovaný trailer ke snímku Konečná, v hlavní roli s Arnoldem Schwarzeneggerem, který má premiéru v českých kinech 7. února.

play-sharp-fill

Akční snímek Konečná (The Last Stand) natočil s rozpočtem 50 milionů dolarů dosud nepříliš známý jihokorejský režisér Ji-un Kim.

O čem má film být? Z Las Vegas do mexické věznice se snaží FBI přepravit drogového bosse Gabriela Corteze. Při následné přepravě ho ale spojenci vysvobodí na mexické hranici. Poslední věc, která mu stojí v cestě je místní šerif (Arnold Schwarzenegger) a jeho nezkušení kolegové.

A co říkáme na trailer? Prostě nářez! To je celý Arnold s mohutnou palebnou silou a kupou laciných vtipů. Jedná se zřejmě o první necenzurovaný a pravděpodobně poslední trailer, který byl vydán před tím, než snímek vstoupí do kin. Pořádné honičky, výtečné výbuchy ani hlášky rozhodně nechybí. Vypadá to na velice solidní začátek letošního jara.

Konečná (The Last Stand), Akční / Krimi / Thriller, USA, 2013, Režie: Ji-un Kim, Hrají: Arnold Schwarzenegger, Peter Stormare, Rodrigo Santoro, Jaimie Alexander, Eduardo Noriega, Zach Gilford, Forest Whitaker, Luis Guzmán, Johnny Knoxville, Harry Dean Stanton, Genesis Rodriguez, John Patrick Amedori, Daniel Henney, Kristen Rakes

Premiéra v ČR: 7. února 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Konečná se Schwarzeneggerem má necenzurovaný trailer. Je plný hlášek