Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Konečná: Ani v minutové ukázce nechybí hutná atmosféra

Redakce

Redakce

15. 12. 2012

Arnold Schwarzenegger se ukazuje v dalším traileru filmu Konečná, který má sice pouhou minutu, ale to není žádný problém. I tak má skvělou atmosféru.

video
play-sharp-fill

Z Las Vegas do mexické věznice se FBI snaží přepravit nebezpečného šéfa mexické mafie Gabriela Corteze. Při následné přepravě ho ale spojenci vysvobodí. Šéf FBI John Bannister proto volá šerifovi maloměsta Rayi Owensovi (Arnold Schwarzenegger), ke kterému se uprchlý zločinec i se svým gangem pomalu blíží.

Akční krimi snímek s českým překladem Konečná natáčí dosud málo známý jihokorejský režisér Ji-un Kim. “Samozřejmě, že točit filmy v Koreji by pro mě bylo pohodlnější, protože bych měl projekt víc pod kontrolou. Tato výzva je ale zajímavější než zůstávat v pohodlí,” uvedl před začátkem natáčení. Snímek je pro něj totiž hollywoodským debutem.

Podívejte se také na předchozí trailer. Drsný šerif Arnold všem nakope zadek

Celkový rozpočet činí 50 milionů dolarů, což je na americké poměry průměr. Ale ne vždy záleží na rozpočtu, vše je v rukou režiséra, herců a velkou roli hraje samozřejmě i scénář filmu.

Arnolda snad budeme vídat v kině častěji. Zdroj: LionsGate

Trailer má skvělou akční sekvenci s rychlými automobilovými honičkami. Od jeho poloviny je zakomponovaná kompaktní hudba, která se k filmu opravdu hodí. Výbuchy, střelba ani bazuka nechybí, je tu prostě vše, co má takový snímek se Schwarzeneggerem obsahovat. Na minutový trailer téměř skvostná práce.

Konečná (Last Stand, The)

Akční / Thriller
USA, 2013

Režie: Ji-un Kim
Hrají: Arnold Schwarzenegger, Peter Stormare, Rodrigo Santoro, Jaimie Alexander, Eduardo Noriega, Zach Gilford, Forest Whitaker, Luis Guzmán, Johnny Knoxville, Harry Dean Stanton, Genesis Rodriguez, John Patrick Amedori, Daniel Henney, Kristen Rakes

Premiéra v ČR: 7. února 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Konečná: Ani v minutové ukázce nechybí hutná atmosféra