Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu The Last Stand. Drsný šerif Arnold všem nakope zadek

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

17. 8. 2012

Arnold Schwarzenegger se utrhl ze řetězu. Dlouho jsme ho v žádné větší roli neviděli, a najednou točí útěk z vězení se Stallonem a v The Last Stand hraje drsného šerifa. Podívejte se na ukázku.

video
play-sharp-fill

Arnold Schwarzenegger je jen starý šerif, který se užírá výčitkami v jednom ospalém městečku. Jenže se musí vrátit do akce. Speciálnímu konvoji FBI utekl drogový boss, který se snaží vrátit do rodného Mexika. Navíc mu v tom pomáhá parta jeho mafiánských kamarádů v čele s Peterem Stormarem (Satan z Constantina). A mají rukojmí.

Zní to jako perfektní film pro takové akční eso, jakým bývalý kalifornský guvernér s rakouským akcentem je. Přitom měl jeho roli původně hrát Liam Neeson. Z toho však nakonec sešlo, hlavní roli si vzal na triko guvernátor a do vedlejších přibral kromě Stormarea i Foresta Whitakera nebo Johnnyho Knoxvilla z Jackass.

Podívejte se na fotky z filmu The Tomb. Arnold tu bude mít šedou bradku

Na režisérské sesli sedí Korejec Ji-un Kim, pro kterého je The Last Stand hollywoodským debutem. „Samozřejmě, že točit filmy v Koreji by pro mě bylo pohodlnější, protože bych měl projekt víc pod kontrolou. Tato výzva je ale zajímavější než zůstávat v pohodlí,“ uvedl před začátkem natáčení.

Arnolda snad budeme vídat v kině častěji. Zdroj: LionsGate

Trailer vypadá nadějně. Arnold hláškuje a dělá si srandu i z vlastního stáří, zatímco ostatní mu šikovně nahrávají. Kdo ale odrostl na dabingu a jeho původní hlas ho spíš rozesmívá, bude mít problém. The Last Stand zatím podle všech známek nepůjde do českých kin, a tak nezbude, než si vychutnat onen přízvuk.

Last Stand, The

Akční / Thriller
USA, 2013

Režie: Ji-un Kim
Hrají: Arnold Schwarzenegger, Peter Stormare, Rodrigo Santoro, Jaimie Alexander, Eduardo Noriega, Zach Gilford, Forest Whitaker, Luis Guzmán, Johnny Knoxville, Harry Dean Stanton, Genesis Rodriguez, John Patrick Amedori, Daniel Henney, Kristen Rakes

Premiéra v USA: 18. ledna 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu The Last Stand. Drsný šerif Arnold všem nakope zadek