Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Adam Sandler a Drew Barrymore opět spolu. Vyjde jim to napotřetí?

FOTO: Adam Sandler Drew Barrymore 50 First DatesNegativní kritické ohlasy na poslední film Adama Sandlera Můj otec je šílenec pomalu doznívají a americký komik se pustil do příprav nového projektu. Svůj hrubozrný humor bude tentokrát tlumit díky romantické lince s Drew Barrymore.

FOTO: Adam Sandler Drew Barrymore 50 First Dates

50x a už potřetí? Zdroj: Bonton

Tom Hanks a Meg Ryan, Spencer Tracy a Katherine Hepburn, Woody Allen a Diane Keaton, Oldřich Nový a Nataša Gollová. K těmto dvojicím, které každá prošly několika romantickými komediemi, přibude brzy další pár – Adam Sandler a Drew Barrymore.

Sandler a Barrymore už mají ve svých filmografiích dvě společné položky Píseň pro nevěstu a 50x a stále poprvé. A jelikož obě patří navíc k těm nejúspěšnějším, uvidíme Adama a Drew společně na plátně již potřetí.

V komedii Blended si zahrají dva rozvedené, kteří se po katastrofálním prvním rande společně ocitnou v rodinném centru. Rodící se techtle však zkříží záměry jejich potomků z předchozích manželství.

Zatímco Sandler se rok co rok na plátně relativně s úspěchem objevuje v nových taškařicích proměnlivé úrovně, Barrymore už několik let nezakopla o pořádný hit. Natáčení Blended by mělo odstartovat během letošního roku, jméno režiséra však zatím není známé.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Adam Sandler a Drew Barrymore opět spolu. Vyjde jim to napotřetí?