×
TOPZINE.cz

Adam Sandler a Drew Barrymore opět spolu. Vyjde jim to napotřetí?

FOTO: 50 First Dates Sandler Barrymore

FOTO: Adam Sandler Drew Barrymore 50 First DatesNegativní kritické ohlasy na poslední film Adama Sandlera Můj otec je šílenec pomalu doznívají a americký komik se pustil do příprav nového projektu. Svůj hrubozrný humor bude tentokrát tlumit díky romantické lince s Drew Barrymore.

FOTO: Adam Sandler Drew Barrymore 50 First Dates
50x a už potřetí? Zdroj: Bonton

Tom Hanks a Meg Ryan, Spencer Tracy a Katherine Hepburn, Woody Allen a Diane Keaton, Oldřich Nový a Nataša Gollová. K těmto dvojicím, které každá prošly několika romantickými komediemi, přibude brzy další pár – Adam Sandler a Drew Barrymore.

Sandler a Barrymore už mají ve svých filmografiích dvě společné položky Píseň pro nevěstu a 50x a stále poprvé. A jelikož obě patří navíc k těm nejúspěšnějším, uvidíme Adama a Drew společně na plátně již potřetí.

V komedii Blended si zahrají dva rozvedené, kteří se po katastrofálním prvním rande společně ocitnou v rodinném centru. Rodící se techtle však zkříží záměry jejich potomků z předchozích manželství.

Zatímco Sandler se rok co rok na plátně relativně s úspěchem objevuje v nových taškařicích proměnlivé úrovně, Barrymore už několik let nezakopla o pořádný hit. Natáčení Blended by mělo odstartovat během letošního roku, jméno režiséra však zatím není známé.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..