Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

5 zajímavostí o Kristen Bell: Hříšná katolička provokovala jeptišky

Vendula Kadlecová

Vendula Kadlecová

30. 10. 2012

Kristen Bell začínala svou hereckou dráhu jako banán a druhořadý strom v divadle.  Dnes je tato vzrůstem mrňavá herečka obsazována do hlavních rolí ve filmech i seriálech.

V případě Kristen by asi byla škoda stát se obyčejným psem, nemyslíte? Zdroj: Bontonfilm

Má na svém kontě desítky seriálů i filmů a nedávno jste ji mohli vidět po boku Bradleyho Coopera v komedii Naboř a ujeď. Myslíte si ale, že Kristen Bell chtěla být vždycky herečkou? A je skutečně tak nevinná, jak na první pohled působí? Nenechte se mýlit, seriálová Veronica Mars vám ukáže, s kým máte tu čest.

1. Má hříšnou duši

Jako středoškolačka chodila na katolickou školu, ale představu slušné holky tak úplně nesplňovala. „Poslouchala jsem trochu tvrdší muziku a schválně jsem si vyhrnovala sukni, aby byla kratší,“ přiznává se smíchem Kristen.

Dnes už nemá potřebu poutat na sebe pozornost, i když jednu neřest si neodpustí – cukr. Jak sama s oblibou říká, věří hlavně v moučník po každém jídle.

2. Chtěla být psem jménem Šmoulinka

Kristen o sobě ráda tvrdí, že byla vždycky dost divné dítě. Ve třech letech oznámila rodičům, že se nechá přejmenovat na Smurfette (Šmoulinka) a stane se psem. Se svými psy dokonce pravidelně vylizovala misky se psím žrádlem, což podle ní později vedlo právě k tomu, že je vegetariánkou už od svých jedenácti let.

3. Tak trochu neobvyklá charita

Stejně jako ostatní herci, zpěváci a významné osobnosti se i Kristen zapojila do charitativní činnosti a pomáhá tam, kde je to potřeba. S nadací Invisible Children se vydala až do daleké Ugandy.

Odjela také na dobrovolnou misi do Brazílie, kde dokonce během svého pobytu odrodila dvě brazilské děti. „Podmínky byly hrozné – na operačním sále neměli roušky ani rukavice a místo dezinfekce používali jen sodu, pobyt tam mi opravdu otevřel oči,“ popisuje.

FOTO: Naboř a ujeď

V Naboř a ujeď si zahrála roztomilou přítelkyni hlavního hrdiny. Zdroj: H. C. E.

4. Hraje hlavně malé holky

Díky svému mladistvému vzhledu získala role, ve kterých jí bylo o mnoho let méně než ve skutečnosti, jako v seriálu Veronica Mars. „Hrála jsem i o deset let mladší postavy, než jsem já sama. Proto se mi také líbila role v seriálu Hrdinové, má postava byla starší, víc ženská a tak trochu hříšná. Předtím jsem hrála jen takové ty sladké dospívající uličnice.“

5. Namluvila největší drbnu na světě

Ačkoliv ji nejvíce proslavila role Veroniky Mars, není to její jediná zkušenost se seriálem. V anglickém originále seriálu Gossip Girl totiž Kristen propůjčila svůj hlas záhadné drbně, která provází partu rozmazlených dospívajících lidí jejich životem na střední i vysoké škole.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

5 zajímavostí o Kristen Bell: Hříšná katolička provokovala jeptišky