Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Veronica Mars: Středoškolská kriminálka s Kristen Bell jako seriál

Veronika Jílková

Veronika Jílková

20. 3. 2010

37d53a5Veronica Mars je americký televizní seriál, který v Česku vysílala stanice TV Nova. První díl byl odvysílán 12. 2. 2007. Hlavní postavou je studentka Veronica Mars, která pomáhá svému otci dělat soukromého detektiva.

Veronica Mars

Veronica Mars

Veronica Mars je pravou rukou svého otce, Los Angelského soukromého detektiva Keitha Marse, který dříve býval šerifem. Potom se ale v městečku odehrála vražda Veroničiny nejlepší kamarádky Lilly Kaneové, dívky z velmi bohaté rodiny.

Přečtěte si o dalších seriálech v rubrice Seriály.

Šerif Mars se vydal po špatné stopě a ze všeho obvinil Lilyina otce, vlivného muže Jakea Kanea, jenže k vraždě se později doznal jistý Abel Koontz a lidé přestali Veroničině otci věřit. Ztratil práci, manželka se odstěhovala a vrstevníci Veronicu vyvrhli ze své společnosti. Alespoň tak to Veronica vždycky viděla. Jenže bylo to opravdu takhle?

66 dílů: Kdo byl vrah?

Byl Abel Koontz opravdu vrahem, anebo v tom bylo něco víc? Proč má otec v sejfu i po tak dlouhé době stále složku s Lillyiným případem? A odstěhovala se Veroničina matka vážně jen z důvodů, které byly Veronice řečeny? Všechny tyto otázky mají vysvětlení v 66 dílech, rozložených do tří sérií.

Originální název: Veronica Mars

USA, 2004-2007, 45 minut
Akční / Drama / Krimi / Mysteriózní

Režie: Rob Thomas
Hlavní postavy: Kristen Bell – Veronica Mars, Enrico Colantoni – Keith Mars, Percy Daggs III – Wallace Fennel, Jason Dohring – Logan Echolls, Michael Muhney – šerif Don Lamb, Kyle Gallner – Cassidy ‚Beaver‘ Casablancas, Amanda Seyfried – Lilly Kane a další

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Veronica Mars: Středoškolská kriminálka s Kristen Bell jako seriál