Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

10 věcí, které muži mohou a ženy ne. Souložte, klejte a močte ve stoje

Tereza Ticháčková

Tereza Ticháčková

14. 11. 2011

Přemýšlela jste nad tím někdy? Nad tím, že existuje mnoho (či minimálně deset) věcí, které vy, jakožto příslušnice něžného pohlaví, dělat nemůžete, i když neexistuje jediné pravidlo, které by vám je přímo zakazovalo?

Víte, že existuje mnoho věcí, které muži dělat mohou a ženy ne? Zdroj: sxc.hu

Zdá se to být absurdní, nicméně je to tak.  Je mnoho věcí, které vy, jakožto žena, dělat buďto přímo nemůžete nebo byste je aspoň dělat neměla. A pokud tak přeci jen učiníte, dříve nebo později narazíte. A velká většina z nich má co dělat s obyčejnými předsudky.

1. Močit ve stoje

Ano, to je nesporný fakt a všechny dámy mi dají jistě za pravdu, když jej uvedu hned na prvním místě. Inu, kolikrát vás zastihlo nutkavé volání a poblíž nebyl žádný dostatečně krytý keřík? A kolikrát se vám přítel smál či utrousil nějakou hloupou poznámku? Jistě mockrát.

Čtěte také: Sexting je sex dnešní doby! Posílejte si erotické e-maily

Zato pány tento problém netrápí ani v nejmenším a mnohdy jen odskočí trochu dál od cesty a je to. To se někdo má, že? I když samozřejmě – nechci odvážným ženám upírat možnost vyzkoušet to také. Zkuste někdy jen tak odskočit, pořádně rozkročit nohy a ukázat partnerovi, jak se to dělá.  Tak v šoku jste jej pravděpodobně ještě neviděla.

2. Souložit první ligu a být přitom označováni za borce!

Druhý prvek, s nímž se poměrně často setkáváme, přičemž nikde není psané, že bychom tak nemohly činit dle libosti. Většinou je však efekt naprosto opačný, a proto pokud jste trochu více promiskuitní než ostatní, jistě dříve nebo později přijde okamžik, kdy vám tento fakt některý mužský vytkne. A věřte mi – pokud se vám to doposud líbilo, odteď se vám to už líbit nebude.

Čtěte také: Spermobanky nabízí až 2 000 korun za jeden odběr

Do budoucna to totiž budete vy, kterou budou nelichotivě označovat za děvku a která ztratí u mužů tu potřebnou dávku respektu, která se velmi špatně získává zpět. Zde není místo pro moralizování a já jsem skutečně poslední, kdo by tak chtěl učinit, ale toto je holý fakt. On, pokud bude dělat zářezy na pažbu do dvou řad, bude za borce, ale co vy?

3. Odvolávat se na to, že tohle není práce pro chlapa

Vaříte, pečete, umýváte okna nebo vysáváte do úmoru a on sedí na kanapi a dívá se na televizi? V tom případě vám gratuluji, zřejmě žijete stejně jako velká většina současných českých žen. A nejsou to jen současné ženy, ten model je starší než jedna generace, a dokonce je starší než několik generací.

To není práce pro chlapa! Zdroj: sxc.hu

A když se jej potom podrážděně dotazujete, proč že nevstane a nepomůže vám, on jen ledabyle mávne rukou s tím, že tohle přece není práce pro chlapa a možná dodá, že vás také nenutí přivrtat poličku nebo se rýpat v autě. Tento bod vychází z dávné minulosti, ale o mužích-lovcích a ženách-strážkyních jste již slyšely mnohokrát.

4. Dát přednost kariéře před rodinou

Je vám přes šestadvacet a školu máte zdárně za sebou. S přítelem jste prakticky od začátku studia a život s ním po boku je pro vás neodmyslitelný, i když rodina je pro vás (zatím) tabu. Navíc právě teď, po několika letech náročného studia, jste přímo nakopnutá k hledání příhodné pracovní pozice.

Chvíli hledáte, až se nakonec usadíte na pěkném a relativně dobře placeném místě, které vám navíc skýtá možnost kariérního postupu. Při nedělním obědě u jeho rodičů však padne dotaz, který s vaším zaměstnáním nemá nic společného.

Čtěte také: Na dlouhé rande není čas! Upracovaná doba si žádá rychlorande

Vaše potencionální tchýně to na vás bez skrupulí vybalí a rovnou se dotáže, kdy že s jejím drahým synem hodláte na svět přivést potomka. Vám zaskočí játrový knedlíček a vyvalíte oči, což je pro ni dostatečným signálem k tomu, aby znechuceně sklopila oči myslíce si o vás, že jste další z těch, které o děti nestojí.

Vy však o děti nestojíte, a když už, tak ne dříve než ve třiceti a možná ještě později! To se jí však bude špatně vysvětlovat vzhledem k tomu, že smýšlí s ohledem na věkový rozdíl úplně jinak. Vězte ale, že kdyby s něčím podobným přišel její syn, bude za to, že se hodlá věnovat profesnímu životu, poplácán po rameni.

5. Mluvit sprostě a klít

Jak jeden vzdělaný člověk napsal: „Účelem všech nadávek je fyziologická rozkoš mluvidel.“ A měl pravdu. Táta mi kdysi řekl, že dokud si nesednu za volant, nenaučím se nadávat. A měl taky pravdu. Ale bohužel! Jdete-li po ulici a zlomí se vám podpatek, zařvat z plných plic nějakou peprnou nadávku vám sice pozornost přinese, ale bude to taková pozornost, o níž zřejmě nestojíte.

Čtěte také: Polykejte sperma! Budete mít krásnější pleť

Když tohle udělá vaše drahá polovička, po rameni sice poplácán nebude (jako v předchozím případě), ale nikdo se také nebude pohoršovat nad jeho neurvalým slovníkem. To vy jste něžné pohlaví, on ne!

6. Nezřízeně chlastat!

Kdo pil – umřel, kdo nepil – umřel taky. Pokud patříte k milovnicím zlatavého moku, pak vám znovu gratuluji, protože já jsem mu nikdy na chuť nepřišla. Ale patříte-li k milovnicím alkoholu a nezřízených pitek obecně, dala bych si pozor.

Je samozřejmě uvolňující zajít s kamarádkami do baru a dát si pár skleniček, ale nebýt schopna dojít po dvou domů či pozvracet schody až do třetího patra není zrovna vrchol vizuální podívané. On bude za prase, ale vy se pravděpodobně dočkáte mnohem většího odporu ze strany přihlížejících.

A kdypak plánujete rodinu? Tento dotaz vás nemine, Zdroj: sxc.hu

To však neznamená, že už nikdy nesmíte na alkohol byť jen pomyslet. To samozřejmě můžete (a jak!). Ale opíjet se každý pátek a následně pak i v sobotu a v neděli ráno se pravidelně budit s kocovinou, která trvá až do pondělí, není zrovna nejlepší varianta, jak strávit víkend, co myslíte?

 

7. Prát se

Také máte občas chuť dát mu (či jí) přes držku? Pak rozhodně nejste výjimka. Řešit věci fyzickým násilím může být v určitých případech zhruba stejně uvolňující jako si pořádně zanadávat, avšak za nadávky či neurvalý slovník vás takové nepříjemnosti jako za fyzické napadení nečekají.

A navíc – on bude pravděpodobně za hrdinu (když vyhraje) a nebo za ubožáka (když prohraje), vy si však žádný titul nevysloužíte a vše se vám s největší pravděpodobností pěkně vymstí.

8. Bloumat po sexshopu

Také jste se někdy chtěla jen tak podívat, co že hezkého to mají za těmi pomalovanými zdmi? A když jste se konečně odhodlala, ani ne po pár minutách se k vám přitočil prodávající a zahrnul vás (místy až oplzlými) dotazy, jaké zboží to vlastně hledáte? Ale i přes jeho snahu bylo zřejmě jediné, co jste si z obchodu odnesla, stud a nepříjemný pocit. Věřte, že vašeho partnera by se zřejmě na požadovanou velikost sám od sebe nezeptal.

9. Cpát se

Ano, i to je celkem smutný fakt, zvláště pak ve chvíli, kdy vyrazíte do restaurace a on si dá dvě kila žeber, zatímco vy, bůhvíproč, zvolíte spíše zeleninový salát. On se spokojeně usmívá, když odchází z restaurace s plným břichem, ale vy byste klidně ještě něco snědla, jen by se zaprášilo.

Čtěte také: TOP 10 sexuálních úchylek

Ne všechny ženy jsou stejné, avšak tahle situace rozhodně ojedinělá není. A jak už to tak bývá, i tímto se zabývali vědci. Ženy prý v přítomnosti mužů volí méně kalorická jídla, neboť to je známkou atraktivity. No řekněte, viděla jste někdy některou z modelek ládovat se gulášem se šesti? Asi ne.

10. Říct otevřeně, že chtějí sex

To samozřejmě můžete i vy, ale reakce bude zřejmě dvojího typu. Buď se vaše odvážná slova setkají s nadšeným ohlasem a než se nadějete, bude vykonáno. Zkusíte-li to na partnera, zřejmě bude překvapen nejen poprvé ale i podruhé a potřetí.

Zkoušíte-li to však v baru (a navíc v tom stejném), poprvé se zřejmě setkáte s ohlasem, ale co podruhé a znovu? Vybraný (pokud tento bar navštěvuje stejně pravidelně jako vy) zřejmě vyvalí oči a zakroutí hlavou. A tak se  na přetřes dostává ono šťouravé – proč? Více v bodě dva – budete zkrátka za děvku.

[poll id=“110″]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

10 věcí, které muži mohou a ženy ne. Souložte, klejte a močte ve stoje