Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Sexting je sex dnešní doby. Poznejte všechny druhy moderního sexu

Klára Brázdová

Klára Brázdová

2. 10. 2011

Sexting, sex po telefonu, počítačový sex nebo jakýkoliv jiný virtuální sex se stal oblíbenou činností dnešní uspěchané doby. Co si ale pod názvy představit?

Sexting je velmi oblíbená moderní sexuální praktika, Zdroj: sxc.hu

Doba se mění rychlostí světla a naše slovní zásoba se plní novými pojmy. Z Oxfordského slovníku bylo vyjmuto slovo magnetofonové pásky, ale naopak bylo připsáno slovo sexting. Jak se do dnešní doby zapojit a chovat se tak moderně, jak to po nás svět chce?

Sexting má svá rizika

Sexting je elektronické rozesílání zpráv se sexuální tematikou. Počítají se hlavně e-maily, ale také smsky. Samozřejmě nejde jen o zprávy, mnohem zábavnější jsou mmsky a posílání fotek.

Fotky lechtivého rázu vám dokáží během dne rozproudit krev a pozvednou vám náladu během práce. Fotografie se dají ale lehce zneužít! Stačí malá hádka mezi vámi a vaší polovičkou, a fotky jsou rozeslané po celém světě jako pomsta.

Čtěte také: Virtuální sex je rozkoš bez rizika

Každopádně i tento styl rizika více vzrušuje a nabádá k odeslání. Celý pracovní den tedy dostává nový rozměr a ráno se můžete dokonce těšit do kanceláře.

Při počítačovém sexu se nudit nebudete

Cyber sex neboli vitruální sex vám nabízí mnoho. Do vaší sexuální sítě se můžete propojit vy a vaše sexuální polovička nebo klidně i více lidí. Při počítačovém sexu si lidé vypráví své sexuální zážitky a hrajou svoje zvláštní role.

O kondomy se při virtuálním sexu nemusíte starat 

Po internetu si můžete buď psát, nebo volat – na podmínkách se domluvíte předem. Pokud se navzájem neuvidíte, dostane váš virtiuální sex tajemný nádech. Můžete si vyprávět, co máte na sobě, jak to svlékáte a co zrovna děláte.

Čtěte také: 3D porno a jeho virtuální vagína. Zvítězí nad tou opravdovou?

Tím necháte představivost partnera plout do své fantazie a vzrušení je na světě.

Sex po telefonu je zastaralý, ale učinný

Mezi výše uvedenými sexuálními praktikami je sex po telefonu už poměrně nemoderní. Přesto si tento sex nemůže mnoho lidí vynachválit. Vždyť za vzdychání do telefonu mnoho mužů i platí!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sexting je sex dnešní doby. Poznejte všechny druhy moderního sexu