Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Virtuální sex: Rozkoš bez rizika

Redakce

Redakce

17. 5. 2010

Užít si s  někým můžeme také bez rizika přenosu pohlavních nemocí, těhotenství a bez výčitek. Píšete si s mužem, který se vám líbí a chcete si s ním vyzkoušet sex “nanečisto“?  Nebo chcete jen zažít něco nového, ale stydíte se? Vyzkoušejte virtuální sex!

Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

V poslední době se lidé často baví o virtuálním sexu. Kamarádka vám říká, jak si užila s novou známostí po internetu a vy nevíte o co jde? Jede váš přítel do ciziny a vy ani v nejmenším netušíte, jak  „to“  bez něj vydržíte? Pojďme si o tom říct víc!

Jak si užít virtuální sex?

Pohodlně se usaďte k počítači a přihlaste se na chat, kde si s vyvoleným můžete psát v reálném čase. Virtuální sex přes e-mail totiž nemusí být to pravé. Pak si stačí jen najít trochu soukromí a můžete jít na to. Pište si, co máte na sobě, co byste zrovna chtěli dělat a v jaké poloze. Chcete zažít něco, po čem dlouho toužíte? Napište to! Nic není zakázáno, ale samozřejmě upozorněte druhého, pokud se vám něco nelíbí. Jste v sexu dominantní? Poručte mu, co má dělat!  Máte ráda něžný sex? Naznačte mu, jak na to!

Ti odvážnější, kteří se tolik nestydí, mohou použít k virtuálnímu sexu telefon nebo skype.  Uslyšíte své hlasy, každý povzdech, což vás ještě víc vzruší. Vlastníte-li webovou kameru, mohou být vaše prožitky ještě obohaceny o vizuální vjem a nemusíte využívat svojí představovist. Jak je libo.

Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

S kým?

Virtuální nemravnosti můžete provozovat s kýmkoliv. Pokud váš partner odjel na školení, můžete ho překvapit žhavým telefonátem, což může být velkým zpestřením. Díky virtuálním hrátkám můžete také proklepnout nový objev. Jestliže vás láká zažít něco víc s člověkem stejného pohlaví a nemáte žádné reálné zkušenosti, virtuální sex vám vyhoví také.

Nevíte, co povědět a bojíte se trapasu?

Není třeba přemýšlet o tom, co napíšete. Nechejte průchod fantazii a vaší chuti. Znáte-li touhy toho druhého, máte jedině výhodu.

Pokud se vám líbí třeba představa něžného sexu na pláži, nemějte strach druhému napsat: „Představ si, že jsme na písečné pláži, a mám chuť na něžné milování, co bys se mnou dělal?“

Nebojte se napsat, co právě chcete, protože jen tak si můžete prožít přesně to, po čem bažíte.

Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

Výhody virtuálního sexu

Pro některé je velice vzrušující právě anonymita, která je u virtuálních hrátek možná. Být někdy tajemný rozhodně není na škodu.

Také se nemusíte se stydět nebo si dělat starosti se svým vzhledem. Když je vše virtuální, tak je jedno, jestli jste neučesaná, máte nějaké to kilo navíc či jinou vadu na kráse. Samozřejmě pokud máte zapnutou webovou kameru, tak je tomu trochu jinak.

I když nebudete při těchto virtuálních nemravnostech masturbovat, zaručeně vás to vzruší. Vzpomeňte si, jak na vás někdy působí pouze představa. Nemravné psaní či volání dokáže opravdu divy.

Na co si dát pozor?

Pokud si budete psát s neznámým člověkem, tak mu nesdělujte své osobní údaje a neposílejte své fotky. Nikdy nemůžete vědět, kdo na druhé straně je. Nezapomínejte na to, že i zdánlivě sympatický muž, kterého si zidealizujete může být ve skutečnosti někdo úplně jiný!

S chutí do toho!

Odhoďte tedy stud a poznejte kouzlo virtuálního sexu. Udělejte si chvilku soukromí a uvolněte se. Pak poznáte, že nemravnosti i bez fyzického kontaktu mohou být velice vzrušující a uspokojující.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Virtuální sex: Rozkoš bez rizika