Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Polykejte sperma. Dožijete se vyššího věku a dočkáte se krásné pleti

Klára Brázdová

Klára Brázdová

30. 8. 2011

Polykání spermatu mnohé ženy naprosto odpuzuje. My vám poradíme, jak chuť ejakulátu změnit na lahodnější. Tím pádem se už nemusíte štítit. Sperma obsahuje několik látek, které potřebujete k dlouhodobějšímu životu i ke kráse.

Je škoda vyhodit tak velkou vitaminovou bombu, Zdroj: sxc.hu

Věděli jste, že ty malé, hbité potvůrky dokáží při ejakulaci letět přibližně 50km/h? V ženském těle žijí po sexu ještě 3 dny! Jenomže pokud zrovna nechcete otěhotnět a užíváte antikoncepci, je vám sperma úplně k ničemu. Co ho takhle využít?

Ejakulát obsahuje i malé množství zlata

Spermidin je látka, kterou najdeme ve spermatu. Taková látka dokáže omlazovat buňky a zabrání jejich stránutí. Mimo spermidinu ve spermatu naleznete i jiné, pro vaše tělo zdravé látky. Po polknutí spermatu se do vašeho těla dostane například vitamin C, sodík nebo vápník. V tekutině můžete dokonce najít i miniaturní procento zlata!

Čtěte také: Mužský orgasmus se obejde i bez ejakulace

Pokud chcete od vašeho partnera chutnější a kvalitnější sperma, zkuste mu odebrat cigarety a omezit alkohol. Tito dva zabijáci totiž dokáží s chutí spermatu udělat divy. Chuť je poté nahořklá až nepříjemně kyselá.

Hořkou chuť spermatu způsobují cigarety i alkohol

Kvalitu spermatu můžete také zlepšit častým sexem. Čím více se spolu budete milovat, tím kvalitnější sperma bude.

Ovoce zlepší chuť spermatu

Chuť spermatu dokáže výrazně zlepši například banán. Pokud váš partner bude jíst jeden banán denně k svačině, již po třech dnech nebo týdnu poznáte rozdíl. Sperma bude chutnější a sladší.

Čtěte také: Bolest při sexu může zapříčinit i psychika

Ejakulát ale neumí jen prodloužit váš život. Zinek, který spermat obsahuje, má dobrý vliv na kůži. Dokáže zlepšit její stav a dokonce se rychleji hojí odřeniny. Polykáním spermatu se vám tedy dokáže zlepšit i vaše pleť. A znáte jednodušší způsob, jak se zbavit problematické pleti?

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Polykejte sperma. Dožijete se vyššího věku a dočkáte se krásné pleti