Menu
TOPZINE.cz
Divadelní hry, představení - novinky a recenze

Vychutnejte si Sex noci svatojánské s 30% slevou pro čtenáře TOPZINE.cz

Michaela Deáková

Michaela Deáková

14. 10. 2011

FOTO: Ariel a LeopoldDivadlo pod Palmovkou věnovalo čtenářům TOPZINE.cz předvánoční dárek. Na pokladně získáte 30% slevu na představení Sex noci svatojánské dle filmu Woodyho Allena.

FOTO: Sex noci svatojánské v Divadle pod Palmovkou

A jeden hromadný snímeček... Foto: Martina Venigerová, Divadlo pod Palmovkou

Shakespearovu hru Sen noci svatojánské v přepracování Woodyho Allena uvede Divadlo pod Palmovkou v sobotu 15. října v 19.00 hodin.

V rámci akce je pro vás kromě 30% slevy připraveno po představení krátké setkání s herci a autogramiáda ve foyer divadla. Přítomni budou Ivana Jirešová (Lucie z Ordinace v růžové zahradě), Jan Teplý, Simona Vrbická, Dušan Sitek, Radek Valenta a Henrieta Hornáčková.

Recenze zde: Sex noci svatojánské je dospělácky rozverný

Energická komedie o lásce, sexu i o manželských trampotách vznikla podle stejnojmenného filmu Woodyho Allena. Ten se se svým jako vždy dojemně něžným a zmatkářským smyslem pro absurdno v lidských vztazích snaží v nesourodé skupince lidí poodhalit vše, co před sebou navzájem ukrývají.

Se škodolibým pobavením tak namíchal společenský koktejl obsahující potřeštěného vynálezce Andrewa, záletného lékaře Maxwella, úzkoprsého filozofa Leopolda nebo nekomplikovanou Maxwellovu přítelkyni Dulcy.

FOTO: Pět z šesti hlavních postav

Zleva: Max, Dulsy, Adriana, Andy a Ariel Foto: Martina Venigerová, Divadlo pod Palmovkou

Po režijní stránce hru zpracoval Petr Svojtka, jehož práci můžete znát z představení Městských divadel pražských například Lakomá Barka, Superčlověk nebo České Vánoce.

Stačí, když při zakoupení lístku řeknete, že jste čtenáři TOPZINE.cz, a dostanete 30% slevu na allenovskou komedii o lásce, nevěře a přátelství.

Sex noci svatojánské

Divadlo pod Palmovkou

Autor: Woody Allen
Režie: Petr Svojtka
Hrají: Radek Valenta, Ivana Jirešová, Simona Vrbická, Jan Teplý, Dušan Sitek, Henrieta Hornáčková

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vychutnejte si Sex noci svatojánské s 30% slevou pro čtenáře TOPZINE.cz