Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Vybrali jsme 6 filmů o nejšílenějších party. Za všechno může alkohol

Redakce

Redakce

10. 6. 2012

Venku už je léto a s ním přicházejí grilovačky a party. A kde jinde brát inspiraci než právě ve filmech? Podívejte se na ty nejbláznivější filmové mejdany.

Maximum zábavy, litry alkoholu a muzika na plný pecky. Takhle má vypadat ta správná party. Filmoví pařmeni jdou do toho opravdu po hlavě a občas neznají ani hranice. Podívejte se na šest nejšílenějších party filmů, které vám ukážou, jak správný mejdan má i nemá vypadat. Pokud vám to nestačí, 14. června jde do kin nový snímek Pařmeni.

Pařba ve Vegas (2009)

Čtyři kamarádi se ráno probudí po včerejší rozlučce se svobodou a absolutně nic si nepamatují. Jsou na neznámém hotelovém pokoji s tygrem a miminem.  To musela být ale pořádná party! Vtip je v tom, že nikdo si nepamatuje předchozí večer a se ženichem, jako by se zem slehla. Film Pařba ve Vegas je spíše tím příkladem, jak by vaše party rozhodně dopadnout neměla.

Sexy párty (2002)

Život mladého vysokoškoláka Vena Wildera (Ryan Reynolds) je plný mejdanů. Ven je člověk, který si užívá života a řídí se heslem: neber život tak vážně, stejně jednou umřeš. A o čem jiném je vejška než o bláznivých party plných alkoholu? Život na škole je pro Vena rájem. Pokud chcete vidět film s pravými americkými vysokoškolskými pařbami, Sexy párty je to pravé.

To byl zítra flám (2010)

Partička starých přátel spolu odjede na místo, kde v mládí prožili své nejlepší chvíle. Celý večer se baví ve vířivce a popíjejí. Vířivka je ale ve skutečnosti stroj času a hned druhé ráno se ocitnou v roce 1986, tedy v době jejich mládí a jejich nejlepších let a prožívají svůj životní mejdan znovu. Sci-fi komedie přináší i jedno ponaučení: nelezte do vířivky, mohlo by se něco stát…

Prci, prci, prcičky (1999)

Už osm dílů prciček nás provází životem mladých teenagerů a málokdo aspoň jeden díl neviděl. Série filmů se točí kolem potrhlých mejdanů. A kdo že je tady ten největší party boy? No přece Stifler! Party u Stiflera je vždycky největším mejdanem, který si žádný pořádný teenager nemůže nechat ujít. Nejde tu ale až tak o alkohol a zábavu, jako hlavně o sex.

Noc v Roxbury (1998)

Snad nejbláznivější komedie z prostředí nočních tahů, s Chrisem Kattanem (Milionové Vánoce) a Willem Ferrellem (Benga v záloze) v hlavních rolích, je Noc v Roxbury. Devadesátá léta jsou v plném proudu a Steve a Doug obcházejí všechny noční kluby ve městě kromě jednoho: Roxbury. A když se tam jednou dostanou, dělají všechno obráceně. Tihle chlapíci vám ukážou, jak se holky nebalí a jak se na hity devadesátých let netančí. Později vznikla i parodie s Jimem Carreym.

National Lampoon: Zvěřinec (1978)

Jak vypadaly vysokoškolské party v šedesátých letech? Až na hudbu a oblečení prakticky stejně. Alespoň ve vysokoškolském spolku Delta to tak je. Cílem Delty je hlavně flámování a dělání různých vylomenin. Vždycky je tu pivo zadarmo a občas tu seženete i nějakého toho jointa.  Takže, všichni jste zváni do Zvěřince, snad prvního party filmu!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vybrali jsme 6 filmů o nejšílenějších party. Za všechno může alkohol