Vlk z Wall Street na DVD nabídne další hodinu plnou sexu a nadávek

Zhýralý Vlk z Wall Street už nyní drží rekord v počtu užití slova fuck. Ve filmu zaznělo víc než pětsetkrát. V původní verzi, která se objeví na DVD, ho ale bude ještě víc. A sexuálních scén stejně tak.

FOTO: Vlk z Wall Street
Fuck sem, fuck tam. A o dolarech to platí dvojnásob. Zdroj: Bontonfilm

Novinka Martina Scorseseho je vlastně jeden velký tříhodinový večírek plný drog, nezávazného sexu a sprostých slov. Někomu by mohlo takových sto osmdesát minut stačit, nikoliv však samotnému Scorsesemu.

Režisérova dlouholetá střihačka Thelma Schoonmaker uvedla, že po prvním střihu trval Vlk z Wall Street zhruba čtyři hodiny. Už v té fázi se mnoha lidem líbil, ale kvůli požadavkům filmových distributorů musel být zkrácen, aby se vešel do tří hodin. Tvůrcům se podařilo dosáhnout požadované délky, aniž by bylo třeba vystřihávat konkrétní scény, pouze je do výsledného filmu použili ve zkrácené podobě.

Původní čtyřhodinová verze se ale na světlo přece jen podívá. Objeví se totiž na DVD, které vyjde v USA už na jaře. Fanoušky na něm sice nečeká překvapení v podobě zcela nových scén, užijí si ale o mnoho víc sexu a vulgarit. Proti gustu…

Vlk z Wall Street na DVD nabídne další hodinu plnou sexu a nadávek
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*